Vecāki vāc parakstus rotaļlaukuma uzlabošanai

Ventspilī ir vairāki desmiti modernu bērnu rotaļu laukumu, bet visiecīnītākie ir bērnu pilsētiņā, kur vienuviet var pavadīt laiku dažādas vecuma grupas. Saņemot valsts atzinību, kā ģimenei draudzīga pilsēta: nupat par saņemto naudas balvu iegādāta vēl viena iekārta. Tomēr šobrīd bērnu vecāki ir sapratuši vienu: vairāk par rotaļu iekārtām Ventspils Bērnu pilsētiņā, ir vajadzība nomazgāt rokas! Rotaļlaukuma uzraugs ir apņēmies šo ideju palīdzēt realizēt.

Ventspilī kopumā ir 37 bērnu rotaļlaukumi. Un daudzviet pilsētā pēc ventspilnieku lūguma ir uzstādītas dubultās šūpoles, kas veidotas vecākiem ar mazuļiem kopā. Pēc vecāku ierosinājumiem bērnu laukumiņos ir ieklāts arī trieciena absorbējošais gumijas segums.

Rotaļlaukumu uzraugs Jānis Raļļa, vasaras sezonas laikā novērojis, ka liela noslodze ir tieši bērnu tualetes telpām. Visi vēlās mazgāt rokas. Šo vajadzību pastiprina pandēmijas laiks. Un tāpēc viņš dažu dienu laikā savācis 350 bērnu vecāku parakstus, lai bērnu laukumos tiktu uzstādīti dzeramie un roku mazgāšanas aparāti, līdzīgi kā tas ir pludmales teritorijā.

Pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” ir apsolījusi šo projektu izskatīt un, iespējams, arī realizēt.