Aizvadīts Talsu novada čempionāts spiningošanā

Pirmo reizi Sasmakas ezerā tika aizvadīts Talsu novada čempionāts spiningošanā. Tajā piedalījās vairāk nekā 20 laivu ekipāžu un sacensības noritēja divās daļās, abas pa piecām stundām. Diena gara, drēgna, lietaina, bet azartiskos makšķerniekus tas no copes nebaidīja.

Lietus, vējš un spiningošana divās daļās pa piecām stundām čempionāta dalībniekus it nemaz neuztrauca. Jā, kāds varbūt nedaudz nosalis, bet spiningošana esot ļoti azartisks makšķerēšanas veids, tāpēc drēgnums šoreiz palika otrajā plānā. Ar čempionāta dalībniekiem mēs satikāmies pēc pirmajām piecām stundām un no pasākuma organizatora uzzinājām, šādas sacensības Talsu novadā nav bijušas sen.

Magnuss Vucāns , čempionāta organizators: “Sasmakas ezers esot ļoti piemērots šāda veida sacensībām, jo ir iespēja ielaist pašiem savas laivas un apkārt ir sakārtota infrastruktūra, lai dalībnieki justos ērti un varētu ne tikai cīnīties par medaļām, bet pārtraukumā arī atpūsties. Tāpat, arī zivis šeit netrūkstot, vien jāmāk tās atrast. Un pēc pirmās daļas līderos izvirzījās Kārlis Dembergs, kurš piecās stundās noķēra 64 centimetru lielu zandartu. Bet pēc otrās daļas viņš palika godalgotajā 3. vietā.”

Čempionātā kopumā tika noķertas 27 ieskaites zivis. Lomi sacensībās tiek fiksēti fotogrāfijās un atlaisti atpakaļ ezerā.