Alūksnes, Balvu un Viļakas novados notiks aizsardzības akadēmijas kadeta kandidātu apmācība

No šodienas līdz piektdienai Alūksnes, Balvu un Viļakas novados, Stompaku purva un Vjadas mežu teritorijās norisināsies Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeta kandidātu taktiskā apmācība, aģentūru LETA informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Jaunākā līdera kurss ir pirmsstudiju posma noslēdzošais kurss, kurā tiek pilnveidotas ne tikai teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, bet arī attīstītas līdera prasmes.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā iegūt augstāko militāro izglītību. Studijas Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā ir unikālas un dinamiskas, akadēmiskā izglītība mijas ar militārās teorijas apguvi un praktisko iemaņu pilnveidi.

Akadēmija piedāvā apgūt trīs akreditētas bakalaura studiju programmas militārajā vadībā dienestam Sauszemes, Jūras un Gaisa spēkos. Šajās studiju programmās konkursa kārtībā uzņem Latvijas pilsoņus vecumā līdz 30 gadiem.

Savukārt profesionālā augstākās izglītības programma "Komandējošā sastāva virsnieks" piedāvā jauniešiem ar akadēmisko vai otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību studēt akadēmijā, lai iegūtu otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Tajā uzņem studēt gribētājus vecumā līdz 35 gadiem.


Foto: Freepik