Alūksnes novada pašvaldība aicina atsaukties potenciālos sociālo pakalpojumu sniedzējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina atsaukties potenciālos sociālo pakalpojumu sniedzējus, kas vēlētos sniegt daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra pakalpojumus Alūksnes novadā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pakalpojumi, kuru sniegšanai Alūksnes novada pašvaldība aicina atsaukties potenciālos pakalpojumu sniedzējus, ir dienas centra pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī specializēto darbnīcu pakalpojumi pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Potenciālajam interesentam ir jābūt reģistrētam sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā, tam ir jābūt atbilstošas kvalifikācijas speciālistiem un jāspēj nodrošināt sociālos pakalpojumus atbilstoši Ministru kabineta noteikumu "Prasības sociālo pakalpojumu sniedzējiem" prasībām.

Alūksnes novada pašvaldība aicina potenciālos sociālo pakalpojumu sniedzējus pieteikties, rakstot uz e-pastu "[email protected]" līdz 13.janvārim.

Sociālos pakalpojumus varēs sniegt, nomājot pašvaldības infrastruktūru vai nodrošinot tos savās telpās.

Kā skaidroja Aploka, šā gada rudenī noslēdzas Vidzemes plānošanas reģiona projekts "Vidzeme iekļauj", tādēļ pašvaldība meklē iespējas, kā projektā izveidotos sociālos pakalpojumus nodrošināt arī pēc projekta īstenošanas beigām.

Kā vēstīts, Alūksnes novada pašvaldība 2016.gadā noslēdza sadarbības līgumu ar Vidzemes plānošanas reģionu par projekta "Vidzeme iekļauj" īstenošanu, kas paredz novadā izveidot jaunus sociālos pakalpojumus, tostarp grupu dzīvokļus.

Īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektu "Infrastruktūras risinājumi deinstitucionalizācijas īstenošanai Alūksnes novadā", pašvaldība ir izveidojusi daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru savukārt no ieceres par grupu dzīvokļu izveidi pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem moduļu mājā pašvaldība atteicās projekta sadārdzinājuma dēļ.Foto: Freepik