Apvieno abus – kārtīgu adrenalīna devu un mierpilnu atpūtu

Ir laiks pierādīt, ka pēc garas darba nedēļas var un vajag kārtīgi atpūsties. Latvijas tūrisma galamērķi arī šovasar ļauj izbaudīt nedēļas nogali kā aktīvās atpūtas cienītājiem, tā arī tiem, kuri mīl mierpilnu laika pavadīšanu. 

Raidījuma “Brīvdienas sākas tagad!” pirmajā epizodē Keita un Nikija nedēļas nogali ieplānojušas gana raibu un pārsteidzošu. Apvienojot abus - kārtīgu adrenalīna devu un mierpilnu atpūtu, meitenes ne vien iepazina tūrisma galamērķus, bet arī dažādas Latvijas vietas. 

Raidījuma vadītājas Keita un Nikija ir gana atšķirīgas. Keita mīl aktīvu atpūtu un izaicinājumus, savukārt, Nikija labprāt brīvdienas pavada mierīgā atpūtā. Tomēr šajā raidījumā viņas ir gatavas meklēt arvien jaunus piedzīvojumus. Smiltenes kartingu trasē meitenes guva kārtīgu adrenalīna lādiņu, ļaujoties ātruma valdzinājumam un, kā izrādās, tas ir arī lielisks galamērķis tiem, kuri vēlas pārvarēt bailes un gūt neaizmirstamas emocijas. 

Nav noslēpums, ka latvieši cieņā tur tradīcijām apvīto dzērienu alu. Valmiermuižas alus darītavā par šī dzēriena tapšanas procesu, kā arī vēsturi var uzzināt daudz. Turklāt - arī stāsts par šīs darītavas vēsturi un aktualitātēm var uzrunāt kultūras un etnomūzikas cienītājus.

Bet patiesu prieka devu šī raidījuma noslēgumā Nikija baudīja kucēnu jogā. Pavisam neierasts brīvdienu galamērķis, kas Latvijā iemīļots salīdzinoši nesen. Piecu labradora kucēnu kompānijā jogas vingrinājumus pildīt kļūst vieglāk, arī mierīga atpūta var būt aizraujoša!


Kāda ir Tava brīvdienu garša? Iedvesmu smelies jaunā ReTV raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!” trešdienās plkst. 20.25!