AS "Brīvais vilnis" - dabīgi produkti ar nemainīgi augstu kvalitāti

AS "Brīvais vilnis" ir zivju pārstrādes uzņēmums Salacgrīvā, Salacas upes un Baltijas jūras krastā ar vairāk nekā 75 gadu vēsturi. Nemainīgas vērtības un uz inovācijām balstīti jauni produkti – Brīvais vilnis sabalansē vēsturisko ar aktuālo un nākotni. Mēs cienām aizgājušos laikus un saglabājam zināšanas, tradīcijas un atsevišķus produktus, bet nemitīgi strādājam pie jaunu produktu un ražošanas tehnoloģiju ieviešanas.

Piedāvājam dabīgus produktus ar nemainīgi augstu kvalitāti. Produkta kvalitāte vienmēr ir uzņēmuma prioritāte, ko novērtē arī patērētāji.

Produkts nes uzņēmuma un izcelsmes valsts vārdu pasaulē. Šobrīd AS Brīvais vilnis eksportē zivju konservus uz vairāk kā 30 valstīm. Sortimentā ir vairāk kā 100 konservu veidu, kas tiek pielāgoti dažādiem tirgiem un dažādām patērētāju prasībām. Vēsturiski sevi pierādījuši tādi produkti kā šprotes, brētliņas tomātu mērcē un eļļā, tefteļi un pastētes. Piedāvājam konservus gan no Baltijas jūrā zvejotām brētliņām un reņģēm, gan Atlantijas okeāna zivis – skumbrijas, sardīnes. Iecienīti ir produkti iepakojumā ar caurspīdīgu vāku, kas ļauj patērētājam pārliecināties par produkta kvalitāti jau pirms iegādes.

TOP produkts visos tirgos ir lielās šprotes, kas tiek ražotas no Baltijas jūrā zvejotām reņģēm. Šogad pievienoti četri jauni veidi – lielās šprotes ar garšvielām, ar citrona, ķiploka garšām un tomātu mērcē. Uzņēmums strādā pie tā , lai pievienotu jaunas garšas tradicionāliem produktiem. Piedāvājam patērētājiem apceptas brētliņas ābolu mērcē, ar čili, ar papriku. Iecienītas ir Salacgrīvas šprotes un Cara šprotes, kuras izvēlas arī paši uzņēmuma darbinieki.

Pats jaunākais produkts sortimentā ir apceptas brētliņas unagi mērcē, kas atzinīgi tika novērtēts izstādēs Dubaijā un Tokijā. Unagi ir piesātinātas garšas mērce ar nelielu saldumu – produkts piemērots gardēžiem un Āzijas virtuves cienītājiem. Ir pieejams Rimi un citos veikalos Latvijā.

Pagājušā gada vasarā uzņēmums izveidoja arī savu internetveikalu www.e-brivaisvilnis.lv, kur par ražotāja cenām ir iespējams iegādāties zivju konservus. E-veikalā pieejami arī produkti, kas nav atrodami lielveikalos. Piegāde ar Omniva Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir iekļauta cenā!

Turpinās darbs pie jauniem konservu veidiem. Gaidiet jaunumus rudenī!

www.brivaisvilnis.lv