Atbalsta koncerts Ukrainai “Roks pret okupāciju” būs skatāms arī kanālā ReTV

“Roks pret okupāciju” - tāds koncerts notis rīt Cēsu pils parkā, kurā piedalīsies vairākas Latvijas rokgrupas. Viena no zināmākajām grupām būs “Pērkons”, kas spilgti ar dziesmām saliedēja tautu cīņā pret Padomju Savienības iekārtu. Šo koncertu rīt, 12. martā, pulksten 19.00 rādīs arī kanālā ReTV!

Mūzika visos laikos cilvēkus vienojusi un saliedējusi. Tieši saliedēšanās šobrīd ir vajadzīga gan Ukrainas tautai, gan arī Latvijai. Koncertā uzstāsies grupas  “Pērkons”, “Dzelzs vilks”, “Oranžās brīvdienas” un citas.

“Es pats esmu mājās uzņēmis bēgļu ģimeni. Vakar ieradās. Katrs darām, ko var izdarīt. Ar šo koncertu iespēja mūziķiem pateikt paldies cilvēkiem, kas ir kaut ko darījuši. Ļoti būtiski, lai interese, uzmanība nepazūd. Pēc nedēļas līdz divām tā palīdzība varbūt būs nepieciešama vēl lielāka,” saka Ints Ķergalvis, “Oranžās brīvdienas” mūziķis.

 “Dzelzs vilks” solists un dibinātājs Juris Kaukulis: “Kopības sajūta, cilvēki vienoti, kas ir stingri , stingri pret Putinu, pret viņu kliķi, ārprātīgām idejām izmainīt robežas, mainīt cilvēku domāšanu!”

Koncerta ideja radās pirms nedēļas, atsaucība no mūziķiem bija liela, tāpēc tik īsā laikā varēja izveidot atbalsta koncertu. “Kā mēs dzirdam no Ukrainas, daudzi varianti, kā palīdzēt cilvēkiem, ne vienmēr tas aprobežojas ar naudas pārskaitīšanu vai tehniskām lietām. Daudz cilvēkus aicināt runāt par to, kas notiek - tas ir labākais veids, kā uzrunāt publiku arī grupas, mūziķi to var izdarīt,” pauž Jānis Sildniks, “FonoKlubs” pārstāvis.

Koncertu kanālā ReTV rītvakar varēs redzēt sākot no plkst. 19.00!