Automašīna iebrauc Valmieras Dzirnavu ezeriņā

Otrdienas rīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā sākās ar izsaukumu Valmierā, kur vieglā automašīna teju pašā pilsētas centrā iebrauca ezerā. Zināms, ka autovadītājs nebija alkohola reibumā, bet avārijas iespējamais iemesls - aizmigšana pie stūres. Negadījumā cietušie nebija gatavi sniegt liecības, jo pēc notikušā ir šokā. Taču, ja ceļu satiksmes negadījums izraisīts aizmiegot, vadītajam var nākties rēķināties arī ar sodu, sākot no 280 eiro. 

Automašīnā atradās divi cilvēki, kas negadījumā nav fiziski cietuši un no automašīnas tikuši ārā paša spēkiem. Notikuma vietā strādāja divas autocisternas un septiņi ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji. Glābēji hidrotērpos pārmeklēja automašīnu, kad tika secināts, ka vairāk cilvēku tur nav, tai tika pievienota trose un auto tika izvilkts no ezeriņa.  

Negadījuma apstākļus šobrīd skaidro arī Valsts policija. Tās pārstāve Kristīne Boževniece pastāstīja, glābšanas dienestu esot izsaukusi kāda gārāmgājēja, kura par laimi negadījumā nav cietusi. Jaunieša izelpā pēc notikušā alkohols nav konstatēts. 

Foto: Sadursme.lv