Beidzot Jēkabpils hokeja entuziasti trenējas savā pilsētā

Jēkabpils hokeja entuziastiem daudzus gadus nācās braukt trenēties uz citām Latvijas vietām, bet tagad beidzot hokejistiem ir iespēja trenēties savā pilsētā – nesen tapušajā Jēkabpils sporta hallē.

Jēkabpils sporta hallē atsākti hokeja treniņi, kas bija pārtraukti vairāk nekā gadu saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī. Arī pagājušajā gadā ledus laukums interesentiem bija pieejams tikai īsu brīdi – no halles svinīgās atklāšanas līdz sporta un citu pasākumu aizliegumam bija pagājušas vien dažas nedēļas. Tādēļ Jēkabpils hokeja entuziasti ir priecīgi, ka beidzot ir iespēja trenēties un to darīt savā pilsētā. “Tikko hokeja klubs sāka spēlēt gan Daugavpilī, gan Aizkrauklē. Tie ir padsmit gadi, bet es noteikti kādus desmit gadus riktīgi neesmu spēlējis. Visu šo laiku gaidīju, kad Jēkabpilī būs hokeja halle, jo treniņi aizņem ļoti ilgu laiku, lai aizbrauktu uz Daugavpili, un puiši pārsvarā brauca tikai uz spēlēm, tāpēc šis ir baigais atspaids, ka mums beidzot ir hokeja halle un ir ledus, kur trenēties. Esmu uzsācis atkal treniņus. Pēdējo reizi uz slidām biju, kad bija halles atklāšana,” saka Raivis Ragainis, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs.

“Kad atnācu uz Jēkabpili, bērnu komanda bija izveidota, tas bija 1989.gads. Pēc tam sāku vadāt puikas uz Daugavpili trenēties, kuri tagad spēlē Vībāns Normunds, Sandis Mežaraups, viens Liepājā, viens - Olimpā. Bija skumji, ka Jēkabpilī tādas nav. Visās pilsētas ir halles. Tagad ir iespējas, var visi slidot iemācīties kārtīgi, nav auksts. Te var atnākt ģimenēm atpūsties. Lai prieks, lai cilvēki nāk izmanto to iespēju, kas ir, izmanto brīvo laiku. Mēs tagad bijām divus mēnešus atpakaļ - Jēkabpils mazos bērnus vedām uz Rēzekni slidot, jo mums Jēkabpilī nebija halles. Tagad Rodrigo Laviņa sporta studija, ar ko es sadarbojos. Sāksim trenēt bērnus, piepalīdzēšu Laviņam un pārējiem,” pauž Aldis Mežaraups, hokeja entuziasts.

Pirmajā treniņā piedalījās arī hokeja entuziasti no Pļaviņām. Daudziem no viņiem tā bija pirmā reize, kad viņi kāpa uz Jēkabpils halles ledus. “Pagājušogad nesanāca apstākļu dēļ, bet viss burvīgi, brīnišķīgi. Ar lielu prieku brauksim uz šejieni, spēlēsim, trenēsimies ar Jēkabpils komandu. Ceru, ka viss būs labi,” saka Aleksandrs Jermakovs, hokeja entuziasts no Pļaviņām.

 “Cerams, šeit kaut kas modīsies – hokejs lielākos apmēros, kad varēs vairāk komandu atbraukt un mēroties spēkiem, pierādīt sevi arī veterānu līmenī,” pauž Druvis Druvinieks, hokeja entuziasts.

Šobrīd Jēkabpils hokeja komanda gatavojas sacensībām Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā. Spēle notiks Daugavpilī 19.decembrī.


Foto: Freepik