BMW vadītājs notriec 20 aitas

Teju 20 aitas sestdienas vakarā gāja bojā uz autoceļa Valmiera-Rūjiena, kad tām virsū uztraucās automašīna BMW. Valsts policija izsaukumu uz notikuma vietu saņēma neilgi pēc plkst.20.00. Policijas pārstāve vēsta, šobrīd esot noskaidrots, ka no aploka izbēgušās aitas, saimnieks pa ceļa braucamo daļu esot mēģinājis dzīt uz aploku ceļa otrā pusē.

Valsts policija šobrīd cenšas noskaidros kā aitas varēja izkļūt no aploka. Tāpat tiek apzināti liecinieki, jo aitu īpašnieks apgalvojot, ka dzīvniekus pārdzīt viņam palīdzējis kāds autovadītājs, taču ierodoties policijai, notikuma vietā citas automašīnas nebija. Jāņem vērā arī ceļu satiksmes noteikumi, kuros noteikts, ka dzīvniekus pa ceļa braucamo daļu drīkst pārdzīt tikai noteiktās vietās un diennakts gaišajā laikā.

Automašīna sadursmē esot pamatīgi bojāta, savukārt aitu audzētājam varētu būt nodarīti zaudējumi vismaz pāris tūkstošu vērtībā. Tiesa gan - cietušās aitas nav bijušas apdrošinātas. Vai atbildība būs jāuzņemas arī autovadītājam, tiek skaidrots policijā.