BMX sezonas noslēgumā Smiltenē pulcējas 300 dalībnieku

Aizvadītajās brīvdienās Smiltenes sporta kompleksā “Silva” norisinājās BMX sezonas noslēdzošās sacensības – “Grand Final”. Kopā piedalījās 300 riteņbraucēji, tajā skaitā paši jaunākie sportisti.

 Smiltenes sporta kompleksā “Silva” sacensības tika sadalītas divos posmos. Pirmie uz starta devās jaunākie braucēji no četriem līdz deviņiem gadiem. Otrajā kārtā brauca sportisti no desmit līdz septiņpadsmit gadiem.

Veronikai Monikai Stūriškai nācās braukt kopā ar zēniem, jo savā vecuma grupā nebija pieteikušās pietiekami daudz konkurentes. “Braukšu sacensībās kopā ar puišiem. Būs interesanta cīņa, un ceru uz uzvaru. Puiši ir stipri, stiprāki par meitenēm, bet es cīnīšos un mēģināšu, jo es braucu pie gadu jaunākiem puišiem, tas varbūt būs vieglāk,” saka Veronika Monika Stūriška, pārstāv klubu “Silvas ziķeri / Smiltenes BJSS.

 Uz Smilteni atbrauca pacīnīties arī braucēji no kaimiņvalstīm: Igaunijas un Lietuvas. Tikmēr gados jaunāki braucēji ReTV stāsta, ko viņi dara, lai uzvarētu. “Jātrenējas, jābrauc. Jādara viss līdz galam. Jāpaņem labs starts un jāmin, cik vien var.”

“Trase ir laba, kā nekā mājas trase man ir. Es pat īsti nezinu, šodien mazliet tāds dīvains vējš, mazliet “čakarē”, bet tā viss normāli,” saka Ričards Lapiņš, pārstāv klubu “Silvas ziķeri / Smiltenes BJSS.

BMX sezona ir noslēgusies, šobrīd jāsāk gatavoties nākamajai sezonai, cerot, ka kādreiz pienāks laiks, kad varēs to darīt bez ierobežojumiem.


Foto: BMX RIGA, Facebook