Brīvdienas sākas tagad! Ļaujies atpūtai, kas nepievils

Šajā nedēļas nogalē gaidāmi neskaitāmi pārsteigumi! Raidījuma “Brīvdienas sākas tagad!” vadītājas Nikija un Keita steidz baudīt katru vasaras tūrisma piedāvājumu. Šoreiz meitenes apmeklēs daudzveidīgas un lielākoties aktīvas vietas, lai brīvdienas baudītu uz visiem 100%! 

Brīvdienu ceļvedis šoreiz sākas Madonas novadā, kur meitenes jau iepazinušas plašo tūrisma un atpūtas centru "Ezernieki". Plānojot dienas maršrutus, meitenes ļausies mierpilnam brīvdienu startam ar atpūtu ūdens. 

Arī šajās brīvdienās neiztikt bez būšanas pie dabas un skaistu vietu aplūkošanu, izzināšanu. Lubānas ezers ir viena no vietām, no kura paveras gleznains skats un arī daudz iespēju kārtīgai atpūtai. Daļu no plašā piedāvājuma baudīs arī Keita. Viņa vairākkārt sacījusi, ka mīl aktīvi atpūsties, tad nu šajās brīvdienās patiesi varēs ļauties ūdens priekiem. Tomēr, kārtīgu aukstas dušas pārsteigumu viņas sagatavojusi arī Nikijai! Brauciens ar ūdensmoci. Bet, kas interesanti, Madonas pusē var doties vērot arī putnus, kuri ierasti dzīvo ārpus Latvijas. Austrālijas emu, Dienvidamerikas nandu, pāvi, fazāni, tā ir tikai daļa no putniem, kurus būs iespēja apskatīt meitenēm. 

Brīvdienu noslēgumā ceļš vedīs uz pavisam citu pusi, atkal mirklis atpūtai, esot ārpus Latvijas robežām. Tā kā šī nogale iesākās ar mieru plašā teritorijā, ko ieskauj dabas daudzveidība, tā arī brīvdienas noslēgsies. Izbrauciens ar velosipēdiem, galda teniss, prāta mežģis dambretes partijā- to visu un vēl vairāk Keita un Nikija baudīs Igaunijas villā!

Skan aizraujoši, vai ne? Ļaujies atpūtai, kas nepievils! Idejas tūrisma galamērķiem ReTV raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!” trešdienās plkst. 20.25!