Bukaišos izdedzis dzīvoklis

Vienā no Tērvetes novada Bukaišu pagasta dzīvojamajām mājām šis rīts iesākās ar dūmiem pilnu istabu un zvanu ugunsdzēsējiem. Cietušo ugunsnelaimē nav, vien pilnībā izdedzis viens dzīvoklis.Visticamāk,iedzīvotājus no lielākas nelaimes šoreiz paglābis tas, ka ugunsgrēks izcēlies agri no rīta. Glābšanas dienests zvanu par ugunsnelaimi saņēmis pusseptiņos no rīta. Līdz brīdim kamēr ieradās ugunsdzēsēji, visi iedzīvotāji jau bija evakuējušies.

Viktorija Gribuste, VUGD pārstāve: “Dobeles un Elejas ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg istaba 20 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbos, kas noslēgušies šodien pa dienu, piedalījās arī brīvprātīgie Tērvetes un Bukaišu ugunsdzēsēji.”

Izdegušā dzīvokļa iemītnieci notikuma vietā nesastopam, bet pēc kaimiņu teiktā, viens no iespējamiem ugunsgrēka iemesliem esot apgāzta svecīte. Vai dzīvoklī bijis arī dūmu detektors īsti nezin neviens. Lai gan šoreiz ugunsgrēkā cietušo nav, VUGD atgādina, ka paļauties uz laimi nelaimē vien nevarot.

Izdegušā dzīvokļa iemītniece turpmāk mitināšoties brīvajā meitas dzīvoklī Bukaišu centrā, bet pašvaldība sola pārbaudīt dūmu detektoru esamību citos pašvaldībai piederošajos dzīvokļos.