Ceturtdien kanālā ReTV raidījums “Kas tu esi, inovācija”

Ceturtdien, 9. martā, kanālā “ReTV” jau otrais raidījums “Kas tu esi, inovācija?”, kad turpināsim sekot līdzi piecu jauniešu komandu pieredzei, attīstot savas bizness idejas vai uzņēmumu piedāvātos izaicinājumus. Un šoreiz raidījumā jau klātienē tiksimies ar visām komandām, kas paralēli uzsāks arī dalību piedzīvojumā sasniegt Izaicinājuma kalna virsotni, piedaloties erudīcijas spēlē. 

Kādas būs komandu atziņas pēc spēles pirmā posma un kā komandām sokas ar biznesa ideju vai izaicinājumu realizāciju, to visu uzzināsim jau ceturtdien. 

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” tiek veidots sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu projekta “Vidzemes inovāciju programmas studentiem” (VIPs) ietvaros. 

Līga Vecā, projekta pārstāve: “Inovāciju atbalsta programma VIPs ir viens no veidiem, kā tiek sekmēta valsts kopējā inovāciju ekosistēmas attīstība. Studējošie ar savām idejām, entuziasmu un mērķtiecību pierāda, ka atbilstošos apstākļos spēj atrast vai radīt pārsteidzošus, inovatīvus risinājumus gan jau esošu uzņēmēju izaicinājumiem, gan realizējot savas biznesa idejas.”

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” plkst. 22.00 kanālā “ReTV”. Atkārtojums piektdienās plkst. 12.00 un svētdienās plkst. 11.30. 

Raidījums skatāms būs arī tiešraidē kanāla ReTV mājas lapā www.retv.lv.

Raidījums tapis ERAF līdzfinansēta projekta “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009 ietvaros. Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola.