Ceturtdien raidījumā “Kas tu esi, inovācija?”

Ceturtdien, 16. martā, plkst. 22.00 kanālā “ReTV” raidījumā “Kas tu esi, inovācija?” noskaidrosim, kuras no piecām jauniešu komandām tiks uz spēles noslēdzošo kārtu, kā arī iepazīsim vēl divu komandu stāstus, kuras attīsta uzņēmēju dotos izaicinājumu vai savu biznesa ideju. 

Pirmajā kārtā komandu zināšanas tika pārbaudītas erudīcijas spēlē, bet šoreiz jauniešiem spēkus nāksies pārbaudīt konstrukcijas spēlē. Kā viņiem veiksies, to jau redzēsim pavisam drīz. Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” ceturtdien plkst. 22.00 kanālā “ReTV”. Atkārtojums piektdien plkst. 12.00 un svētdien plkst. 11.30. Raidījums skatāms arī tiešraidē kanāla ReTV mājas lapā www.retv.lv un sadaļā “Raidījumi”.

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” tiek veidots sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu projekta “Vidzemes inovāciju programmas studentiem” (VIPs) ietvaros.  

Līga Vecā, projekta pārstāve: “Inovāciju atbalsta programma VIPs ir viens no veidiem, kā tiek sekmēta valsts kopējā inovāciju ekosistēmas attīstība. Studējošie ar savām idejām, entuziasmu un mērķtiecību pierāda, ka atbilstošos apstākļos spēj atrast vai radīt pārsteidzošus, inovatīvus risinājumus gan jau esošu uzņēmēju izaicinājumiem, gan realizējot savas biznesa idejas.”

Raidījums tapis ERAF līdzfinansēta projekta “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009 ietvaros. Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola.