Daudzviet Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē apgrūtināti braukšana apstākļi

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir daudzviet Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) operatīvā informācija.

Uz galvenajiem valsts autoceļiem Vidzemē apgrūtināta braukšana ir pa Tallinas šoseju (A1), Vidzemes šoseju (A2), Valmieras šoseju (A3), Daugavpils šoseju (A6) posmā no Skrīveriem līdz Pļaviņām, pa ceļu no Pļaviņām līdz Madonai (P37), no Madonas līdz Cēsīm (P30), no Cēsīm līdz Valmierai (P20), no Valmieras līdz Ainažiem (P15 un P16), pa Kokneses šoseju (P80) no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei un pa Rīgas apvedceļu (A4) Daugavas labajā krastā.

Zemgalē un Kurzemē uz galvenajiem valsts autoceļiem apgrūtināta braukšana ir pa Liepājas šoseju (A9) no Apšupes krustojuma līdz Bikstiem, pa Ventspils šoseju (A10) no Jūrmalas līdz Usmai, pa ceļu no Tukuma līdz Jelgavai (P98), no Talsiem līdz Rendai (P120), no Saldus līdz Vārmei (P108) un no Grobiņas līdz Aizputei (P112).

Pa reģionālajiem un vietējajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir daudzviet Latvijā.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, slidenie ceļu posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

LVC atgādina, ka autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem automobiļiem.


Foto: Freepik