Daugavpilī četrus gadus vecs puika iekritis kanalizācijas akā

Pašvaldības SIA "Daugavpils ūdens" sākta dienesta pārbaude saistībā ar četrus gadus veca zēna iekrišanu kanalizācijas akā, noskaidrots pilsētas pašvaldībā.

Sestdien, 23.jūlijā, pēc plkst.20 Daugavpils Pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Stacijas ielas apkaimē pazudis četrus gadus vecs puika. Par bērna pazušanu policijai ziņoja vecāki. Informācija par zēna pazušanu nekavējoties tika nodota policijas Videonovērošanas posteņa darbiniekiem un visām patruļgrupām.

Bērna meklēšanā tika iesaistīta Pašvaldības policijas brīvpatruļgrupa, iesaistījās arī vairākas Valsts policijas ekipāžas, kinologi, kā arī pilsētas iedzīvotāji.

Pēc plkst.23 Valsts policijas dežūrdaļa paziņoja, ka viens no brīvprātīgajiem zēnu atradis kanalizācijas akā pie veikala "Gintaro mēbeles" Stadiona ielā. Nekavējoties tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kas bērnu ar māti nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Zēnam tika konstatēti miesas bojājumi, tomēr tie nav bīstami dzīvībai, uzsvēra pašvaldībā.

Notikumā vietā tika konstatēts, ka kanalizācijas lūkai nav fiksatoru. Par to tika paziņots uzņēmumam "Daugavpils ūdens", kas uzdeva salabot lūku avārijas dienestam.

Savukārt uzņēmuma vadība sāka dienesta pārbaudi un kanalizācijas tīklu apsekošanas plānu pārbaudi.

 

Foto: Freepik