Dobelnieki iesaistās #Jerusalema dejas izaicinājumā

Vairāki simti dobelnieku pievienojušies daudzviet pasaulē populārās dejas #JerusalemaDanceChallenge izaicinājumam, kuru organizēja ReTV raidījuma "Ceļot bez robežām" veidotāji. Dejas izaicinājums aizsākās pagājušā gada rudenī, kad kāda Dienvidāfrikas producenta pavadījumā tika uzfilmēts pirmais šāds video ar deju grupu Angolā. Lai dejas izaicinājums vērstos plašumā arī Latvijā, dobelnieki metuši izaicinājumu Jelgavai un Tukumam.

Skvērs pie Dobeles mūzikas skolas šodien nodots dejotāju rīcībā, un vēlme pievienoties “Jerusalema” dejas izaicinājumam izrādījusies milzīga. Neparastās dejas valdzinājumam un kopā būšanai ļāvušies arī tie, kuri uz deju grīdas neesot kāpuši jau krietnu laika sprīdi.

Ideja par latviešu pievienošanos slavenajai kustībai sociālajos tīklos, radusies fitnesa kluba “Gold Barbell” īpašniekam, kurš pirmoreiz to dejojis kopā ar savu ģimeni tēvu dienā. “Mēs otrdien ātri samontējām video interesantākos gabaliņus un cilvēki pavilkās. Vienkārši tie ritmi ir tādi, kaut kas ļoti interesants, un pati deja ir viegla. Īstenībā tā dziesma popularitāti ieguva dēļ šīs dejas. Aizgāja pa visu pasauli šis Dance Challenge, un dēļ tā aizgāja vēlreiz tas popularitātes vilnis tai dziesmai,” atklāj pasākuma organizators Ivars Cīrulis.