Dokumentāls seriāls “Bolīvijas piezīmes” kanālā ReTV

Uzņēmējs un ceļotājs Gundars Bojārs dodas jaunā piedzīvojumā uz Bolīviju. Viņa šīs ekspedīcijas ceļabiedrs ir Kaspars Skrastiņš. Abu dēkaiņu mērķis ir ar kājām sasniegt Andu kalnu grēdas virsotni jeb 6000 metru augsto, ledājiem klāto Huaina Potosi virsotni. Ekspedīcijas ceļš virzās cauri Bolīvijas džungļiem, kalnu ielejām, škērsojot upes un ceļā satiekot vietējos ļaudis, kas izrāda laipnību abiem dēkaiņiem.

Lai gan uzkāpšana Huaina Potosi virsotnē tiek dēvēta par vieglāk sasniedzamo 6000 metru virsotni pasaulē, ceļš līdz tai jau paņēmis vairāku cilvēku dzīvības. Abi latviešu ceļotāji ir pietiekami drosmīgi, lai nebītos nedz ledāju virsotnes, nedz pa ceļam manītas pumas pēdas.

Sadzīvojot ar karstumu, aukstumu, negulētām naktīm, abi ceļotāji Huaina Potosi virsotni sasniedz septiņās dienās. ReTV skatītājiem no 13.novembra būs iespēja sekot līdzi abu ceļotāju ekspedīcijai, vērot skaisto un mežonīgo Bolīvijas dabu, dzīvot līdzi abu dēkaiņu piedzīvotajam, dokumentālā seriālā "Bolīvijas piezīmes".

No 13. novembra svētdienās 21.00 kanālā ReTV.