Dzimšanas dienas dāvanā Talsi saņem video klipu

Talsinieki prot svinēt dzīvi – ja gada sākumā deviņu pakalnu pilsēta svin vārda dienu, tad 15.aprīlī talsinieki atzīmē savas pilsētas dzimšanas dienu. Šogad aprit 104 gadi kopš Talsiem piešķirtas pilsētas tiesības, un savā dzimšanas dienā pilsēta dāvanā saņem video klipu, kas iemūžināts skaistākajās deviņu pakalnu vietās.

Talsi pazīstami ne tikai ar savu gleznaino panorāmas skatu, bet arī ar faktu, ka tā ir dzimtā pilsēta virknei slavenu mūziķu – Intaram Busulim, Jānim Stībelim, Raimondam Tigulam, Lindai Leen, Rihardam Zaļupem un daudziem citiem, bet nu viņiem pievienojusies arī Baiba Bite, kas šobrīd radio viļņos dzirdama kopā ar grupu „Rīmdari”. Tieši Baiba Bite dzirdama Talsu dzimšanas dienas video klipā. Un kā jau pakalnu pilsētai tai piestāvošs ir arī izvēlētās dziesmas nosaukums - „Virsotnes”. Mūzikas autore ir pati Baiba un Krišs Baglais, bet vārdi tapuši kopā ar Sabīni Kleinhofu-Prūsi.

Talsu dzimšanas dienas video ir pirmais, kas tapis projektā „Ar mūziku Talsu novadā”. Tajā SIA „TV9 Pakalni”, Ģirts Grenevics un Kaspars Poriņš iemūžinās ar Talsiem un Sabili saistītus mūziķus un mūziķu apvienības, lai parādītu Talsu novadu vietējiem iedzīvotājiem un potenciālajiem viesiem kā skaistu, daudzveidīgu, radošu un unikālu novadu. Projektu „Ar mūziku Talsu novadā” finansiāli atbalsta Talsu novada pašvaldība.