"Fra Mare Thalasso SPA" - relaksējoša atpūta Igaunijā

SPA atpūtas komplekss “Fra Mare Thalasso SPA” atrodas jaukā piejūras kūrortpilsētā Hāpsalu, Igaunijas rietumos. Tā teritorija atrodas mierpilnā priežu meža ieskāvumā un vien pārsimt metru attālumā no Hāpsalu līča pludmales, bet tai pat laikā arī Hāpsalu pilsētas centrs ir tikai nelielas pastaigas attālumā.

SPA atpūtas komplekss “Fra Mare Thalasso SPA” piedāvā gan izmitināšanu, gan dažādas ārstēšanas paketes. Pakas garums svārstās no 1 līdz 7 naktīm. Bet garās pakas (Spa Relaksācijas pakete un SPA Terapijas paketi ar Hāpsalu dūņām) var ņemt arī ilgāk par 7 naktīm. 

Parasta nakšņošana ietver bufetes tipa brokastis un Thalasso dienas Spa centra apmeklējumu, kurā iespējams atpūsties saunās un baseinos. Lielākajā daļā komplektu papildus brokastīm ir iekļautas arī bufetes tipa vakariņas un 1-10 procedūras vienai personai - ārstēšanas izvēle ir atkarīga no izvēlētā komplekta un klienta vēlēm. Spa terapijas pakete ir vienīgā, kuras komplektā ietilpst visi trīs ēdieni (brokastis, pusdienas, vakariņas) un medicīniskā konsultācija, kur tiek nozīmētas kompleksās procedūras.

Papildus kompleksajām procedūrām piedāvājam arī iespēju pasūtīt papildus ārstēšanu. Mums ir ļoti plaša medicīnas, labsajūtas un skaistumkopšanas procedūru izvēle. 

Līdz šim lielu atzinību no visiem izpelnījies mūsu Thalasso dienas Spa saunas un baseina centrs ar brīnišķīgu skatu uz Paralepas pludmali, 6 pirtīm, iekštelpu un āra baseinu, plašu džakuzi un atpūtas zonu. Tā apmeklējums ir iekļauts katrā no mūsu piedāvātajiem izmitināšanas komplektiem, jeb paketēm. 

Atpūta Fra Mare Thalasso SPA ir piemērota visiem - ģimenēm, pāriem, draugu grupām, senioriem. Un 27 gadu laikā uzkrātā pieredze mūsu apmeklētājiem ļauj izbaudīt patiešām lieliskas brīvdienas. Mūsu nosaukums jau pasaka priekšā - mēs piedāvājam īpašu Thalasso terapiju. Tā sevī ietver jūras elementu izmantošanu procedūru un relaksāciju veikšanai.

Patiesībā, vietējo dūņu izmantošana terapijā ir gandrīz 200 gadus sena metode - tās dzimšanas diena ir nākamgad! To ārstniecisko efektu 1825.gadā atklāja Hāpsalu kūrorta dibinātājs Karls Ābrahams Hunniuss. Viņš pamanīja, ka vietējie vecāka gada gājuma cilvēki, lai mazinātu locītavu sāpes izmantojuši tepat pieejmos dubļus, tajos guļot kā vannā. Arī mēs joprojām piedāvājam dūņu terapiju un izmantojam Hāpsalu līča dubļus. Tas ir lielisks veids, kā dubļu lietošana apvieno vēsturisko ar mūsdienām.

Jaunums, ko mēs piedāvājam, ir “Dziedinošā joga”. Šī aktivitāte lieliski papildina mūsu atpūtas piedāvājumu klāstu, sniedzot iespēju mūsu klientiem izmēģināt dažādas jogas nodarbības un darbnīcas.

Visi gadalaiki ir lieliski piemēroti īsai, vai mazliet garākai atpūtai, bet vasara ar savu brīvības un bezrūpības sajūtu noteikti ir viena no labākajām brīvdienu sezonām! Un gadījumā, ja trāpās aukstākas vasaras dienas - mūsu Dienas SPA centrs ar saunām un apsildāmu āra baseinu būs tieši laikā. Tātad, SPA patiešām ir ļoti laba vieta, kur būt vēsos vasaras laikapstākļos, bet, kad saule spīd un jūras ūdens ir silts, tad bieži vien redzam viesus dodoties agrās rīta peldēs jūrā. Viņi nesteidzīgi bauda brokastis un rīta kafijas tasi mūsu āra terasē. 

 Vēl, mēs katru dienu organizējam nūjošanas braucienus uz Paralepas priežu mežu. Un mūsu dziedinošās jogas namā, mēs piedāvājam rīta virtuālo jogas nodarbību, savukārt, vakarā notiek Medi joga mugurai, kas ietilpst komplektācijās, bet protams to var pasūtīt arī papildus. Blakus mums ir atvērti divi centri, kas piedāvā aktivitātes brīvā dabā: Hāpsalu Padel centrs un Hāpsalu Piedzīvojumu parks ir jauks un aizraujošs veids, kā pavadīt savu dienu.

Un, kad starp procedūrām, ēdienreizēm un nesteidzīgu atpūtu Jums vēl palicis pāri brīvs laiks - Jūs varat apmeklēt Hāpsalu pilsētu, kas lepojas ar daudzām apskates vietām. Dzelzceļa stacija ar savulaik garāko segto platformu Eiropā (216 metri) — tikpat gara kā bija Krievijas cara vilciens.

Hāpsalu bīskapa pils celta 13. gadsimtā un ir atjaunota dažādos posmos. Pēdējā restaurācija mums deva Hāpsalu Bīskapa pils muzeju, kas patiešām ir apciemošanas vērts. Ir arī “Ilonas Brīnumzeme” atrakciju parks bērniem un ģimenēm, kas demonstrē Astrīdas Lindgrēnas bērnu grāmatu ilustratores Ilonas Viklendas darbus.

Dzelzceļa stacijas muzejs un Lēnemā muzejs ļoti rūpīgi parāda, kā lietas notika, atradās vēsturiskajā Hāpsalu. Mums ir arī Šokolādes promenāde ar Čaikovski. Solu un koka mežģīņu mājas. Un ūdens mūs ieskauj no trim pusēm. Mūsu vecpilsētas kafejnīcas ir ļoti iecienītas un bieži apmeklētas. Hāpsalu ir pilna ar dažādiem notikumiem, piemēram, šausmu un fantāzijas filmu festivāls HÕFF, itāļu vīna ballīte, baltās naktis festivāls, American Beauty Car Show, August Blues festivāls, festivāls ar visilgāko vēsturi - Baltās lēdijas festivāls, Vintage Weekend un dažādi citi festivāli un koncerti. Ikviens var atrast sev tīkamāko starp Hāpsalu pasākumiem

Tāpēc brauciet pie mums ciemio uz Fra Mare Thalasso SPA. Veiciet rezervāciju mūsu vietnē www.framare.ee un izvēlieties sev piemērotāko komplektu! Starp citu, nesen mēs atjaunojām rezervēšanas sistēmu mūsu vietnē - tagad tā ir vēl ērtāk lietojama kā līdz šim! Ja izvēlēsieties paketi ar procedūrām, tad iesakām visas procedūras pieteikt savlaicīgi, jo tām var nebūt pieejami brīvi laiki, ja vēlēsieties tās rezervēt esot pie mums uz vietas.

Esiet gatavi iemīlēties Fra Mare Thalasso SPA un pats galvenais – izbaudīt savu atvaļinājumu šeit zem Paralepas priedēm!