Gatavojieties Līgo svētkiem kopā ar Tavatelpa.lv

Lai šogad svētki būtu vēl priecīgāki un ērtāki, izvēlieties Tavatelpa.lv un atklājiet plašo preču klāstu, kas padarīs Jūsu Līgo svētkus īpašus!

Tavatelpa.lv – Jūsu uzticamais tiešsaistes veikals mājsaimniecības precēm kopš 1999. gada Latvijā ar plašu preču klāstu, kas palīdzēs Jums sagādāt visu nepieciešamo gan ikdienai, gan svētkiem:

Dārza mēbeles Keter un BICA – komfortablām svētku vakariņām dārzā.

Virtuves preces Leifheit, Le Creuset, Ballarini, Guardini, Tefal – lai pagatavotu gardas maltītes un baudītu kopā būšanu.

Uzkopšanas un uzglabāšanas risinājumi Leifheit, Curver, Hailo, Ordinett, Rayen, Dr.Beckmann – lai māja vienmēr būtu tīra un sakopta.

Termosi un ūdens pudeles Stanley, GioStyle, LocknLock– uzticami sabiedrotie gan ikdienā, gan svētku laikā. Uztur Jūsu dzērienus svaigus un vēsus.

Piknika preces Keter, GioStyle, Stanley, Go Green, Flamax – ideālām brīvdabas maltītēm.

Aukstuma kastes un somas Stanley, Curver, GioStyle – lai visi dzērieni un ēdieni uztur vēlamo temperatūru!

Lai Līgo svētki būtu vēl ērtāki, iepazīstieties ar Stanley. Šis zīmols ir pazīstams visā pasaulē ar savu augsto kvalitāti un izturību, ideāli piemērots gan svētkiem, gan ikdienai. Stanley uzturēs dzērienus vēsus visas dienas garumā, lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt svētku garu.

SIA "Sārmi 4" interneta vietne www.tavatelpa.lv - oficiālie pārstāvji visiem Tavatelpa.lv veikalā atrodamiem zīmoliem. Visas preces nāk tieši no ražotāja un ir pieejamas gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. Visām precēm ir ražotāja garantija, un Stanley zīmolam ir īpaša 25 gadu garantija!

Ar katru gadu zīmolu saraksts paplašinās, pieaug jau piedāvāto preču klāsts, kā arī parādās pavisam jauni zīmoli Latvijā - BICA, Keeeper, GioStyle, Ordinett, Martini SPA, Tatay un daudzi citi, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Apmeklējiet tavatelpa.lv jau šodien un atklājiet plašo preču klāstu, kas padarīs Jūsu Līgo svētkus īpašus – www.tavatelpa.lv

Plašāku informāciju par tiešsaistes veikalu Tavatelpa.lv vai par to, kā kļūt par mūsu partneri, varat uzzināt Tavatelpa.lv tīmekļa vietnē vai sazinoties ar mums, izmantojot tīmekļa vietnē norādīto kontaktinformāciju!

 

Facebook: https://www.facebook.com/Tavatelpa