#Ieelpobrīvību! – atveram logus un godinām kritušos Ukrainas varoņus

Pirmdien, 9. maijā, pulksten 12.00 un 19.55 ikviens ir aicināts iesaistīties zibakcijā #Ieelpobrīvību!, lai Eiropas dienā ar klusuma brīdi pieminētu Ukrainas kritušos varoņus – iedzīvotājus, karavīrus – un godinātu Ukrainas cīņu par mūsu visu brīvību. Šajā stundā atvērsim logu – mājās, darbā vai automašīnā – veltīsim klusuma mirkli Ukrainai un, atskaņojot Latvijas un Ukrainas himnu visās Latvijas pilsētās, ciemos un sētās, ieelposim brīvību!

Ukrainas cīņa ir atgādinājusi mums visiem, ka brīvība ir milzīga vērtība. Tā mums katram ik dienu ir jāsargā, un joprojām ir arī tie, kas vēlas paverdzināt brīvību mīlošās tautas. Šī cīņa ir saliedējusi brīvo pasauli un iedvesmojusi to kopīgi nostāties pretī ļaunumam, kuram šajā cīņā neuzvarēt!

9. maijs, ko brīvā pasaulē svin kā Eiropas dienu un kas šogad Latvijā noteikts par Krievijas agresijā pret Ukrainu cietušo un bojā gājušo upuru piemiņas dienu, ir īstais brīdis, lai parādītu, ka Ukrainas cīņas uz priekšu dzen brīvības elpa, kas dārga ikvienam brīvās pasaules cilvēkam!

Zibakcijā ir aicināts iesaistīsies ikviens Latvijas iedzīvotājs. Latvijas un Ukrainas draugiem piebiedrosies mediji, mūziķi, deju kolektīvi, sporta klubi, uzņēmēji, kā arī citu organizāciju pārstāvji, kas līdz ar visiem akcijas dalībniekiem ievēros klusuma brīdi un atskaņos Latvijas un Ukrainas himnu!

Iesaisties, atbalsti un dalies sociālajos medijos, izmantojot mirkļbirku #Ieelpobrivibu!


Foto: Freepik