Igates pils pārdota par 915 000 eiro

Vēsturiskā Igates pils Limbažu novadā nupat par 915 000 eiro nonākusi jauna īpašnieka rokās.  Pils komplekss līdz šim bijis valsts īpašums. Te mituši dažādi nomnieki. Jaunais saimnieks, uzņēmējs Edijs Ošs atzīst - šis ir viņa personīgais mecenātisms. Viņš neslēpj -  pils komplekss nākotnē būs viņa meitas pārziņā, bet tikmēr par to rūpi turēs ģimenes draugi tepat no Limbažiem. 

Igates pils kompleksa īpašnieks Edijs Ošs: “Ieraugot publiskajā telpā šo te sludinājumu, radās doma ierakstīt vēsturē savu uzvārdu. Viennozīmīgi paliksim pie iesāktajām vērtībām, turpinās darbu Igates krodziņš, restorāns. Nākamais solis -  atvērsim vaļā pirts māju, kas ir ātrākais.”

Pirts māja ar kubulu apmeklētājiem varētu būt pieejama jau šajā gadā. Tomēr uzņēmējs nevēlas steigties - katrs attīstības solis tiks veikts pārdomāti. Pils atdzīvināšanā plānots strādāt ar dizaineriem, liels uzsvars tiks likts uz dārzu, kas būs publiski pieejams ikvienam interesentam.  Tikmēr valsts darījumā iegūtos līdzekļus plāno ieguldīt jaunos projektos, kas nodrošina valsts pārvaldes darbību un citu nekustamo īpašumu attīstību.


Foto: Valsts nekustamie īpašumi