Indijā divas sievietes upurētas bagātības pievilināšanai

Indijā aizturētas trīs personas aizdomās par divu sieviešu nogalināšanu, tās upurējot, lai tiktu pie bagātības.

Viens no aizturētajiem ir vīrietis, kurš apgalvo, ka ir okultisma praktiķis. Abi pārējie aizturētie ir pāris no Keralas štata Indijas dienvidos.

Finanšu grūtībās nonākušais pāris samaksājis 300 000 rūpiju (3755 eiro) Mohamedam Šafi, kurš "noorganizējis" divas sievietes, kas ar trīs mēnešu starplaiku nežēlīgi nogalinātas upurēšanas rituālā, vēta Indijas policija.

Šafi Bhagavalam Singam un viņa sievai Lailai apgalvoja, ka "cilvēka upurēšana novedīs pie lielas bagātības", stāsta policijas preses pārstāvis Pramods Kumars.

Policija Šafi raksturo kā "seksuālu izvirtuli", kurš iepriekš bijis apsūdzēts izvarošanā.

Pirmo upuri uz Singu māju Šafi atvilināja jūnijā, aizbildinoties ar lomu kādā vietējā ražojuma kinofilmā, bet septembrī viņš Singu pāri pierunāja upurēšanu atkārtot, jo pāris sūdzējās, ka tā arī nav kļuvuši bagāti.

Policija, izmeklējot pirmās sievietes pazušanu, septembrī atklāja, ka Singu mājas tuvumā pēdējais mobilā telefona signāls saņemts arī no citas pazudušas sievietes.

Abas upurēšanā nogalinātās sievietes iztiku pelnīja, pārdodot loterijas biļetes. Viņu sakropļotie līķi bija aprakti Singu pāra īpašumā.

Policija izmeklē Šafi iespējamo saistību ar citiem līdzīgiem gadījumiem.

Eksperti norāda, ka daudzviet Indijas cilšu un nomaļos reģionos ticība burvestībām un okultām praksēm joprojām ir izplatīta. Reizēm izskan informācija par iespējamu cilvēku upurēšanu.

Šomēnes Deli tika aizturēti divi vīrieši aizdomās par sešus gadus veca zēna slepkavību. Abi būvstrādnieki policijai teica, ka pēc marihuānas smēķēšanas zēnu nogalinājuši kā upuri hinduisma dievam Šivam, lai tas viņiem atnestu bagātību.


Foto: Freepik