Izaudzēt gurķus uz palodzes? "Mājā un sētā" vadītāji pieņem izaicinājumu!

Raidījuma “Mājā un sētā” vadītāji Elīna Krūkle un Nauris Vasiļevskis nododas veselīgai sacensībai savā starpā, proti, kurš labāk izaudzēs gurķus uz palodzes. Abi jaunieši šādā izaicinājumā metas pirmo reizi un savu neziņu neslēpj arī no skatītājiem.

Izaicinājuma laikā raidījuma vadītāji eksperimentēs, vai tiešām uz palodzes paša spēkiem ir iespējams izaudzēt gardus gurķus. Lai padarītu sacensību mazliet interesantāku, Elīna nolēma izvēlēties tādu gurķu šķini, kas nav paredzēta audzēšanai uz palodzes, kā arī sēklas iesēja puķu augsnē, nevis zemē, kas speciāli paredzēta gruķiem. “Sacensības gars mūsu starpā ir jūtams, jo abiem gribas pierādīt sev un apkārtējiem, ka esam spējīgi ne vien izaudzēt gurķus uz palodzes, bet arī paveikt šo darbiņu labāk par sāncensi,” saka Elīna. 

Gatavjoties izaicinājumam gan Elīna, gan Nauris smēlās zināšanas interneta dzīlēs, kā arī vaicāja pēc padomiem mammām un vecmammām. Kā stāsta Nauris, daži padomi jau nesuši rezultātus - pārklājot podiņu ar plēvi un radot siltumnīcas efektu, pirmie asni jau izspraukušies. 

Gurķu izaicinājumam seko līdzi ReTV sociālo tīklu profilos, kā arī sestdienu rītos 10.00 raidījumā “Mājā un sētā”.