Izgaršo vasaru ar “Rēzeknes Gaļas kombināta” produkciju!

Mūsdienu gaļas produktu gardēžus SIA "Rēzeknes gaļas kombināts" (RGK) ar saviem produktiem lutina jau vairāk nekā 20 gadus. Arī šovasar mūsu meistari ar mīlestību un aizrautību sagatavojuši plašu grilsezonas produktu klāstu, gan ievērojot tradicionālās receptes, gan piemeklējot jaunas, izsmalcinātas garšas un marinādes. Šo vasaru aicinām baudīt ar mūsu izlolotiem gaļas gardumiem!

RGK dibināts 2001. gadā ar apmēram 25 cilvēku kolektīvu un 20 produkcijas veidiem. Pašlaik kombinātā un ar to saistītos uzņēmumos strādā vairāk nekā 700 darbinieku, kā arī tiek ražoti vairāk nekā 300 dažādi produkti. Un mēs turpinām attīstīties! RGK kļuvis par vienu no vadošajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem valstī. Tas ir veiksmes stāsts, kas veidots soli pa solim, ar lielu pārliecību, ticību un mīlestību pret savu darbu un klientiem. Galvenais vadmotīvs uzņēmuma attīstībā ir piedāvāt patērētājiem plašu, daudzveidīgu, garšīgu un augstas kvalitātes produkciju.

Kas aktuāls šosezon?

Uzmanības lokā joprojām arī iecienītie cūkgaļas produkti grilēšanai! Kā liecina aptauja, liela daļa pircēju, it īpaši vīrieši, joprojām visbiežāk cepšanai uz grila izvēlas cūkgaļu.

Cūkgaļas steiks, kakla karbonāde šķēlēs, cūkas krūtiņa, cepamknakeri, cepamodziņas, cepamdesiņas, kupāti – varētu turpināt vēl un vēl, jo RGK cepamgaļas sortimentā ir daudz dažādu produktu, tostarp šķēlēs, lai mūsu klientiem ietaupītu laiku ēdienu gatavošanai.  Atliek tikai izvēlēties no plašā piedāvājumu klāsta, lai dotos baudīt ēdienu un laiku kopā ar saviem mīļajiem, radiem un draugiem.

Siltā vasaras vakarā, vērojot saulrietu ezera krastā, vislabākā piedeva būs uz ugunskura ceptas grildesiņas! Tā būs neatkārtojama vasaras garša un smarža...

Plašais cepamdesiņu klāsts ļaus viegli dažādot savu maltīti. Grildesiņām ir daudzveidīgas garšas, kas pieskaņotas dažādām gaumēm. Pieejami produkti gan ar asu, gan maigu garšas buķeti. Pavisam ekskluzīvs piedāvājums šosezon ir Pīles mini grildesiņas un Gusto grildesiņas. Tām piemīt īpaša garša un smarža. Protams, arī ugunīgie grilcīsiņi, gardās piknika desiņas ar sieru vai leģendārie knakeri joprojām ir mūsu pircēju pieprasītākās pusžāvētās grildesiņas.

Daudzveidība, izteiksmīga garša un īpaša svētku noskaņa – tāda būs jūsu šīgada Jāņu diena, ja izvēlēsieties to svinēt kopā ar “Rēzeknes Gaļas kombināta” produktiem! Turklāt tieši vasaras saulgriežiem un līgotājiem esam sarūpējuši īpašu gaļas produktu līniju!

Dodoties ciemos, noteikti liec grozā labumus no RGK ar līgošanas tematikai atbilstošiem grilproduktiem, tādiem kā: Līgas svētku desa, Jāņa alus desa, Jāņa bērnu grildesiņas, Līgo grildesiņas ar sieru un bekonu, kā arī paķer līdzi Jāņu šašlika spainīti! Šie produkti būs lielisks akcents uz svētku uzkodu galda!

Iecienīta šosezon ir arī vistas gaļa. Viens no populārākajiem uz grila gatavotiem ēdieniem ir vistas gaļas šašliks, vistu pusspārniņi un stilbiņi, jo vistas gaļa ir veselīgāka un salīdzinoši ātri pagatavojama. Vēl viena šīs gaļas priekšrocība – to labprāt ēd mazie gardēži, jo tā ir maiga un ļoti sulīga. No RGK plašā sortimenta rosinām nogaršot šīs sezonas jaunos šašlikus GIROSA un “Zaļais ābols” marinādē, kā arī jau iecienītās garšas, tādas kā: pikantajā, klasiskajā, ķiploku, armēņu, brūkleņu, melleņu marinādē.

Īpašs jaunums šosezon Šašliks no vistu sirdīm, kas ir viens no vērtīgākajiem subproduktiem (bagāts ar uzturvielām, vitamīniem un minerālvielām, tostarp dzelzi, cinku un vitamīnu B12; lielisks proteīna avots, kas svarīgs muskuļu atjaunošanai un augšanai). Vistu sirdis satur maz holesterīna un piesātināto tauku, tāpēc tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas uzturēt veselu sirdi un uzlabot imūnsistēmu. Šašliks no vistu sirdīm piešķirs unikālu garšu salātiem, fritētiem kartupeļiem vai būs pat kā olbaltumvielām bagāta uzkoda atsevišķi! Tas noteikti jums jānogaršo!

Vistas gaļas gardēžu vidū izteikti līderi ir šīs sezonas jaunumi – vistas filejas gabaliņi krēmīgajā jogurta marinādē un Vistas filejas gabaliņi citrona, diļļu un majonēzes marinādē. Katrs kumosiņš ar savu īpašu garšas niansi! Viss jūsu garšas kārpiņu palutināšanai!

Izgaršojiet un izbaudiet vasaras mirkļus kopā ar Rēzeknes Gaļas kombināta produkciju!

Lai sulīga un garšīga vasara!

www.rgk.lv