Janvārī apģērba ziedojumus uz labdarības veikalu "Otrā elpa" ar "Omniva" pakomātiem var sūtīt bez maksas

Janvārī apģērba ziedojumus uz labdarības veikalu "Otrā elpa" ar piegādes servisa "Omniva" pakomātiem var sūtīt bez maksas, aģentūru LETA informēja nodibinājuma "Otrā elpa" pārstāvji.

Lai nosūtītu savu ziedojumu, interesentiem jāapmeklē "Omniva" mājas lapas sadaļa "www.omniva.lv/mums/kampanas" un jāaizpilda tajā esošā forma, norādot savu kontaktinformāciju. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts bezmaksas pakomāta sūtījuma numurs.

Ziedot var gan pieaugušo, gan bērnu apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus, rotas, somas, rotaļlietas, spēles, dažādus bērnu palīglīdzekļus, grāmatas, žurnālus, interjera priekšmetus, mājas dekorus, mazgabarīta elektropreces, traukus, mājas tekstilu un audumus

Pārstāvji uzsver, ka, gatavojot ziedojumu, jāņem vērā, ka maksimālais sūtījuma izmērs ir "Omniva" paku skapja L izmērs (augstums 39 centimetri (cm), garums 64 cm, platums 38 cm). Maksimālais svars visiem pakomāta sūtījumiem ir 30 kilogrami.

Atnākot uz pakomātu, ekrānā jāizvēlas "Nosūtīt sūtījumu", tad "Nosūtīt sūtījumu ar iepriekš sagatavotu adrešu karti", tad jāievada e-pastā saņemtais sūtījuma numurs, un atvērtajā pakomāta skapīti jāievieto ziedojums. Visi ziedojumi sākotnēji tiks nogādāti "Omniva" noliktavā un tālāk nodoti labdarības organizācijai "Otrā elpa".

"Otrā elpa" vadītāja Eleonora Beržinska komentē, ka rīkot šo akciju uzņēmumu iedvesmoja ziedotāji, kuri ziedot vēlas ne tikai Rīgā un Liepājā, bet arī citviet Latvijā un pasaulē.

"Nevaram paredzēt, kāda būs interesentu atsaucība, taču ceram uz to, ka tā būs ievērojama, un tad no vienu mēnesi ilgas kampaņas bezmaksas ziedojumu sūtīšana varētu kļūt par ilgtermiņa draudzību starp "Otro elpu" un "Omniva"," norāda Beržinska.

"Otrā elpa" ir sociālās uzņēmējdarbības pionieris Latvijā, kas darbojas kopš 2009.gada, sniedzot atbalstu kuplam skaitam organizāciju, kuru vidū ir gan pansionāti, gan krīzes centri, gan dzīvnieku patversmes, gan atbalsta centri sociāli mazaizsargātajiem. Šo gadu laikā labdarības veikalu darbība ir nodrošinājusi finansējumu 154 000 eiro apmērā - sociālo projektu īstenošanai 100 dažādām organizācijām visā Latvijā, kā arī nodrošinājusi mantisko palīdzību aptuveni divu miljonu vienību apmērā 170 organizācijām.

Jau vēstīts, ka "Omniva Latvija" apgrozījums 2021.gadā bija 18,001 miljons eiro, kas ir par 46,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 7,4% - līdz 2,542 miljoniem eiro.

Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Eesti Post".


Foto: Freepik