Jauna kulinārijas un notikumu pusstunda - "Mazais Šefiņš"

Jaunu ideju piepildīts, līdz šim nebijis ēdienu izzināšanas šovs bērniem un visai ģimenei, kurā mazais Šefpavārs gatavos ēst Latvijas slavenībām. Tādējādi attīstot patstāvību, atbildību un rūpes par ģimeni.

Sekojot mazā Šefpavāra gaitām, ikviens varēs atcerēties saprotamas receptes un noteikti iepriecināt arī savas ģimenes.

Katrā epizodē viesosies cita personība - mūziķi, aktieri, sportisti, un citas personības, kuras iedvesmo bērnus.

Raidījumu vadīs jaunais šefpavārs – zēns, vārdā Lūkass, 10 gadus vecs, kurš gatavos maltītes un dalīsies savā pieredzē, kā arī iedvesmos gatavot citus bērnus. Lūkasa kulinārijas un notikumu pusstunda būs aizraujoša, kurā ne tikai gatavos vienkāršas, bērniem saprotamas maltītes, bet arī būs interesanti klausīties, ko stāsta un atceras slavenības no savas bērnības. Būs papildus uzdevumi viesim – minēšana un izveicības sacensības. Noslēgumā abi kopā ēdīs un vērtēs pagatavoto.

Mazais Šefpavārs – Lūkass, ar atbildību gatavojas projektam. Jau no 6 gadu vecuma gatavo ēst, un lieliski spēj iepriecināt savus tuvākos, kaimiņus un mammas darba kolēģus.

Lūkass Kārlis Eņģelis faktiski ir uzaudzis filmēšanas laukumos, jo viņa mamma ir producente. Pazīstamie TV projekti “Esi gardēdis”, “Dzintara dziesmas”, “Pludmales volejbola raidījums Ergo Open”, “Zvaigznes ceļo” veidotāji un dalībnieki ir Lūkasa draugi, kas ir iedvesmojuši pašu pievērsties raidījuma vadīšanai.

Modes maksliniece Odetta Birmane veidojusi Šefiņa kostīmu. Filmēšana notiek īpaši veidotā virtuves studijā, kuras vizuālo noskaņu papildinās krāsainas dabas veltes.

11.oktobrī sezonu atklāsim kopā ar mūziķi Markusu Rivu, 18.oktobrī ciemos aicināsim populāro šefu Elmāru Tanni. Būs garšīgi, smieklīgi un sirsnīgi.