Kā šodien dzīvo cilvēki, kuri kādreiz aktīvi apceļoja pasauli?

Pasaules metropoles, elpu aizraujoši dabas skati, neiepazīta kultūra un cilvēki – Alīnas Andrušaites, ceļošanas entuziastes un blogeres, ikdiena līdz pandēmijai. Šobrīd Alīna kopā ar vīru dienas pavada strādājot no mājām un brīvdienās iepazīstot Latviju. Viņa gan atzīst, ka bēdīga neesot, jo iespēja pusdienot ar vīru – reta parādība.

Ceļotājai bija plānots doties braucienā uz ASV, tieši pirms Latvija pārtrauca starptautiskos pasažieru pārvadājumus Covid-19 dēļ. Viņas vīrs no Indijas mājās paguva atgriezties vien divas dienas pirms ceļošana tika apturēta. Pēdējais eksotiskais ceļojums abiem bija Nīlas kruīzs pērnā gada Ziemassvētkos.

Alīna ar vīru aizvien turpina iepazīt jaunas vietas. Šogad - apceļojot Latviju. Jāpiebilst, abi atklājuši vairākas interesantus tūrisma objektus. Ceļojumu blogere stāsta: “Beidzot bijām Līču-laņģu klintīs, kur gribējām jau vairākus gadus aizbraukt.” Viņa iesmejas, ka jābūt tikai piemērotiem apaviem, lai varētu izbaudīt Latvijas skaistumu.

Blogere uzskata, ka, beidzoties pandēmijai, cilvēki atkal ceļos. Jaunus iespaidus dosies meklēt tie, kuriem ļaus finanses. Līdzīgi, kā tas jau notika aizvadītajā vasarā, kad daudzas viesu mājas bija pārslogotas.

Domājot par nākamo eksotisko ceļojumu, Alīnai padomā kāds ļoti tāls galamērķis - Franču Polinēzija jeb salu grupa Klusajā okeānā. Vai šī iecere īstenosies, būšot atkarīgs no tā, cik izdevīgi būs avioreisu biļešu piedāvājumi.