Kalsnavas arborētumā "Raganu slotu balle"

Mistiskā noskaņā, akcentējot Kalsnavas arborētumā augošās raganu slotu kolekcijas, aizvadīta nu jau ceturtā “Raganu slotu balle”. Šai naktī koši tērptas raganas un raganiņas uz Kalsnavu salido teju no visas Latvijas, tiesa.

Koši tērpi, patiesa jautrība, nakts aizsegs un iespēja ieraudzīt Kalsnavas arborētumu naktī – tā ir Raganu slotu balle, kas nu jau daudziem kļuvusi par vienu no gaidītākajiem rudens pasākumiem.

Liene, Kristīne, Līga, Kristīne, dalībnieces no Liepājas: “Mēs jau astoņos iesākām šo ceļojumu. Izdomājām, ka tas būs ļoti, ļoti pārsteidzošs un jauks. Mums bija Koknesē pucēšanās pilsdrupās un tad nu vakarā atlidojām līdz šejienei. Mūs šeit ļoti jauki uzņēma, mēs ļoti priecājamies, mēs satikām ļoti, ļoti daudzus, krāšņus, ļoti radošus cilvēkus . Atsaucīgus, tiešām. Pasakaini! “

Kalsnavas arborētums ir lielākā kokaugu kolekcija Austrumlatvijā, kur no agra pavasara līdz vēlam rudenim iespējams apskatīt ap 2500 dažādu koku sugu un četrdesmit piecus tūkstošus stādu. Šogad arborētums svin savu četrdesmit piekto dzimšanas dienu un jau tuvākajā nākotnē sola nodot apskatei patreiz topošu, īpaši krāšņu hortenziju kolekciju.