Kanālā ReTV atgriežas diskusiju raidījums “Īsi un konkrēti”

Diskusiju raidījums “Īsi un konkrēti” ar jaunu sezonu atgriežas kanālā ReTV. No 16.septembra katru trešdienu skatītāji tiksies ar viedokļu līderiem, ministriju pārstāvjiem, dažādu nozaru pārstāvošām organizācijām, lai diskutētu par šobrīd aktuālākajiem tematiem, kas skar Latvijas iedzīvotājus gan pilsētās, gan novados. Diskusijas vadīs ReTV Ziņu moderatore Solvita Stara.

Šīs sezonas pirmajā raidījumā, kas kanālā ReTV būs redzams 16. septembrī, plkst. 20:10, diskusija par dzīvojamā fonda problēmām. Mājokļu pieejamība Latvijā ir gadu desmitiem samilzusi, plaši apspriesta un joprojām līdz galam neatrisināta problēma. Eksperti konstatējuši, ka lielākā daļa mājokļu ir uzbūvēti padomju varas laikā un to iemītnieku mazās rocības dēļ nav pienācīgi uzturēti. Tipiska Latvijas dzīvojamā fonda problēma ir tā nolietojums, kas pieaug straujāk, nekā noris jaunu dzīves vietu būvniecība. Par problēmas risinājumiem diskutēs Latvijas lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Pašvaldību savienības un Ekonomikas ministrijas pārstāvji.

Nākamajos “Īsi un konkrēti” raidījumos tiks diskutēts par izmaiņām augstākajā izglītībā un jaunizveidoto universitāšu konsorciju, atspēkoti mīti par medībām un pārkāpumiem tajās, izzinātas mūsdienu jaunatnes iespējas nākotnē saņemt pensiju. Vai iespējams izprast agresīvo autobraucēju rīcības iemeslus? Kam tiek ziedots vairāk – dzīvniekiem vai bērniem? Katru nedēļu raidījumā tiks apskatīti dažādi aktuāli jautājumi, par kuriem diskutēs nozares eksperti.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par raidījuma "Īsi un konkrēti" saturu atbild SIA "Vidzemes televīzija".
#SIF_MAF2020