Kanāls ReTV ar priekšvēlēšanu debatēm atklāj vienpadsmito sezonu

Televīzijas kanāls ReTV, atzīmējot desmito jubileju, jaunajā sezonā piedāvā vēl aizraujošāku saturu, dokumentējot Latvijas ikdienu, piedāvājot kvalitatīvus un analītiskus ziņu raidījumus, kā arī nodrošinot izklaidi un atpūtu. Pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma TV ekrānos atgriezīsies iemīļotā erudīcijas spēle "PRĀTA BANKA".

No šodienas līdz piektdienai katru vakaru plkst. 19.25 ReTV pārbaudīs 14.Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu zināšanas un spējas tikt galā ar āķīgiem uzdevumiem priekšvēlēšanu debatēs "Latvija testē Saeimu". Kandidātu pārbaudījumus vadīs pieredzējušais žurnālists Ģirts Timrots. Savukārt 1.oktobrī kanālā ReTV būs vērojama "Delfi TV" vēlēšanu nakts tiešraide "Nākamais, lūdzu!".

Viens no šīs sezonas jaunumiem – raidījumu cikls par vilcienu staciju dažādajiem likteņiem "Tiksimies stacijā!" – jau nopelnījis atzinīgu vērtējumu no skatītājiem. Pirmās sezonas noslēdzošās trīs epizodes būs skatāmas svētdienās 19.30 kanālā ReTV. Savukārt ceturtdienās 19.25 "Latvijas sakrālais mantojums" otrajā sezonā skatītājiem 14 sērijās ir iespēja izzināt pareizticīgo baznīcas Latgalē, kas aizkustina un apbur ar savu seno koka celtņu vienkāršību un krāsainību, kā arī iepazīt Latvijas dievnamu unikālās ērģeles, atklājot to vēsturi, ērģeļbūves tradīcijas, izcilākos ērģeļbūves meistarus un daudzveidīgo ērģeļu skanējumu.

Par izklaidi kanālā ReTV rūpējas dziedātāja KATŌ, kura svētdienās 21.30 ekskursijās pa Latvijas skaistākajām vietām ved slavenības raidījumā "Braucam?!", turklāt brauciens raidījuma viesiem nav tikai atpūta, bet arī atjautības pārbaude. Šogad pie skatītājiem nonāks vēl nebijis Latvijas iepazīšanas raidījums, kuru veido pieredzējuši producenti no Ukrainas. Savukārt decembrī skatītājus priecēs Latvijā populārā TV spēle "PRĀTA BANKA".

Kanāls ReTV turpina dokumentēt Latviju raidījumā "Latvijas stāsti", iepazīstinot ar latviešiem, kuru darbi, aizraušanās un neparastie aicinājumi ļauj iepazīt mūsu kultūru no cita skatupunkta. Pirmdienas vakari arī šosezon veltīti Latvijas dokumentālajam kino, bet no 7.oktobra, piektdienās atraktīvais mūziķis un raidījumu vadītājs Mikus Frišfelds aicinās iepazīt māksliniekus un dažādus mākslas veidus raidījumā "MĀKSLA LV".

Latvijas dabu iepazīt palīdzēs Māris Olte raidījumos "Meža veča emuāri" un "Makšķerē ar Olti". Ceturtdienās 20.30 "Makšķerēšanas noslēpumus" atklās Normunds Grabovskis, bet svētdienās 21.00 Jānis Kļaviņš un domubiedri dalīsies ar noderīgiem padomiem medniekiem raidījumā "Uz meža takas".

Septembra pēdējā trešdienā ar jaunu sezonu atgriezīsies raidījums "Izšķirtspēja", kurā žurnāliste Elita Marga jautājumiem bagātās sarunās tiksies ar Diti Liepu, Ritvaru Loginu, Gati Šļūku un daudziem citiem. Tāpat trešdienās būs vērojama raidījuma "Zini savas tiesības" jaunākā sezona, tajā tuvplānā izskatot civilprocesa jautājumus: goda un cieņas aizsardzība tiesā, tuvinieku aprūpe un pārstāvniecība vecumdienās, parāda piedziņa pēc tiesas nolēmuma un citus svarīgus gadījumus, palīdzot skatītājiem izprast likumā rakstīto.

ReTV iecienītākie raidījumi skatītājus turpinās priecēt arī šajā sezonā: "Mājā un sētā" pirmdienās 19.25, "Āzija 360" pirmdienās 20.00, "Ģimenes skola" otrdienās 19.25, "Vērtīgi zināt" sestdienās 18.30, "Autodroms" svētdienās 15.00, "Mēs ar brāli – kolosāli" svētdienās 19.00.

Kanāls ReTV vienpadsmito sezonu iesāk ar jaunu vizuālo tēlu – ierasto zaļo toni ir nomainījusi zilā krāsa, piešķirot svaigu akcentu. Kanāla grafisko noformējumu autors ir Juris Matuzelis jeb PepeFX. Savukārt ierastais kanāla sauklis nu dzirdams jaunā versijā – Visa Latvija Tavos ekrānos – akcentējot kanāla satura pieejamību ne tikai televizora ekrānā, bet arī telefona, planšetes un datora ekrānos, kur bez ierobežojumiem visās valstīs pieejama kanāla ReTV interneta tiešraide, kā arī bez maksas pārskatāms populārāko raidījumu video arhīvs pēc pieprasījuma.