KNAB “viesojas” Ķekavas domē

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs jeb KNAB ieradušies pie Ķekavas novada domes priekšsēdētājas Viktorijas Baires. ReTV Ziņām priekšsēdētāja skaidroja – tas noticis, lai KNAB darbiniekiem paustu pieprasīto informāciju.

Ķekavas domes priekšsēdētāja Viktorija Baire saka: “Ja viņi prasa to elektroniski vai klātienes veidā, šī informācija tikusi nodrošināta, un es arī iepriekšējā reizē, kad bija lielāka ažiotāža, es arī toreiz norādīju, ka vienmēr iestāšos par godīgu, atklātu, likumīgu darbu. Ja ir kāda veida bažas, nodrošinām papildus informāciju.”

KNAB pagaidām neatklāj, kādas darbības ir veiktas un ar ko tās ir saistītas. Taču pašvaldības opozīcijas deputātei Agnesei Geduševai ir cits viedoklis.

Agnese Geduševa: “Ņemot vērā, ka KNAB bija ieradušies jau no rīta paša un diezgan mērķtiecīgi meklēja tieši priekšsēdētāju, meklēja arī darbinieku no pašvaldības, kas atbild par būvniecības un attīstības jautājumiem, es pieļauju, ka tas ir kāds no attīstības, būvniecības vai labiekārtošanas projektiem, kurš varētu raisīt šādu interesi.”

Portālā “Delfi” publicētā informācija liecina – KNAB esot meklējis elektrotīklu būvinženieri Jāni Vītoliņu. Ķekavas dome jau iepriekš nonākusi korupcijas apkarotāju redzeslokā, proti, 2019. gadā birojs aizturēja citu domes deputātu aizdomās par kukuļa pieprasīšanu.  


Foto: FreePik