KNAB "viesojas" Pārgaujā dienesta viltojumu dēļ

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki šodien veikuši procesuālās darbības Pārgaujas novada domē. ReTV Ziņu dienesta rīcībā ir informācija, ka KNAB meklēja tieši domes priekšsēdētāju Hardiju Ventu. Un vēl ļoti iespējams, ka korupcijas apkarotāji Pārgaujā bija ne saistībā ar novadu, bet ar konkrēto personu.

KNAB pārstāve Agita Antonāne ReTV Ziņām atklāja: “KNAB apstiprina, ka šodien, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, veic kriminālprocesuālās darbības. Kriminālprocess uzsākts šī gada 19.jūnijā par dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā. Lai nekaitētu izmeklēšanas interesēm, KNAB šobrīd detalizētāku informāciju par konkrēto kriminālprocesu un tajā iesaistītajām personām nevar sniegt.”

ReTV Ziņu dienesta rīcībā ir informācija, ka KNAB neizņēma nekādus dokumentus vai informācijas nesējus. To ReTV ziņām apstiprina arī pašā domē.

Kā ReTV Ziņām pastāstīja pašvaldībā, KNAB esot uzturējušies domē īsu brīdi, mazāk par stundu, un meklējuši novada domes priekšsēdētāju, kura telefons ir izslēgts, jo atrodas atvaļinājumā, taču ReTV sazinājās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Imantu Kalniņu, kurš no komentāriem atteicās.

Zīmīgi, ka Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents ir arī Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs.