Krāslavas novadā no ezera izcelts bojāgājušais

Piektdien Krāslavas novadā no Osvas ezera izcelts bojāgājušais, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kā norāda dienestā, piektdien neilgi pirms astoņiem vakarā saņemts izsaukums uz Krāslavas novada Bērziņu pagastu, kur, pēc pieteicēja sniegtās informācijas, Osvas ezerā bija apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem.

Izmantojot laivu, ugunsdzēsēji ezeru pārmeklēja un no ūdens izcēla vienu bojāgājušu cilvēku. Otra cilvēka meklēšanas darbi turpinājās gandrīz līdz pusnaktij, bet nesekmīgi.

Šodien meklēšanas darbi turpināsies.

Vienlaikus piektdien plkst.17.27 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Mazo Rencēnu ielu Rīgā, kur autoservisa ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka deg ēkas pirmais stāvs 120 kvadrātmetru un otrais stāvs 120 kvadrātmetru platībā, kā arī automašīnas un mopēds 20 kvadrātmetru platībā.

Dzēšanas darbi noslēdzās plkst.20.58.

Tāpat pēcpusdienā Viskaļu ielā Jelgavā dega kūla un krūmi četru hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros atkritumi konteinerā, kūla, niedres, meža zemsedze, bez uzraudzības atstāts ēdiens uz plīts, motorollers, dārza māja, kokmateriālu grēda un zaru kaudze.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 51 izsaukumu - 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet vienpadsmit izsaukumi bija maldinājumi.

Attēlam ir ilustratīva nozīme.