Kur tvert pilnvērtīgus atpūtas mirkļus?

Jauna nedēļa un jaunas iespējas lieliskai atpūtai. Raidījums “Brīvdienas sākas tagad!” šoreiz skatītājus ved uz Mālpili. Tā ir vieta, kur var aplūkot dažādas vēstures liecības, baudīt dabas ainavu, aktīvo atpūtu, kā arī gardas vakariņas jaukā kompānijā. Keita un Nikija ir pārliecinātas, ka šī var kļūt par vietu, ko iemīļos ikviens, jo Mālpils pusē ir patiesi daudz iespēju pavadīt brīvdienas pilnvērtīgi. 

Raidījuma otrajā epizodē meiteņu piedzīvojums sāksies, iepazīstot muzejus. Mālpils ir bagāta ar iespējām uzzināt gana daudz par vēsturi un cilvēkiem, kuru devums dzīves laikā ir ārkārtīgi nozīmīgs. Skulmju dzimtas māja, kuras apkārtne aprakstīta Ivandes Kaijas romānā “Iedzimtais grēks” apmeklētājiem ļauj uzzināt vairāk par šo dzimtu, kā arī aplūkot mākslas darbus un šīs vietas ainaviskumu. 

Savukārt izzinoša pieredze par valsts vēsturi iespējama Mores kauju muzejā. Šis galamērķis ļauj iepazīt senas vēstures liecības no Pirmā un Otrā pasaules kara. Vienlaikus tas ir atgādinājums par to, cik svarīgi ir novērtēt to, kas mums ir šobrīd.

Harmonija un laiks sev. Šajā raidījumā meitenes iepazīs līdz šim sev neierastus brīvdienu galamērķus. Viens no tiem – Aromterapija, kas ļauj uzzināt vairāk katram pašam par sevi. Arī tas ir nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai. 

Kas tad būtu brīvdienas bez kārtīgas maltītes? Jaunu garšu piedzīvojumu Keita un Nikija tvers Mālpils muižā. Tas ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis. Tam līdzās grezns baroka stila parks, kur dienas noslēgumam piestāv mierīga pastaiga un sarunas.

Kur tvert pilnvērtīgus atpūtas mirkļus? Atbildi meklē jaunā ReTV raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!” trešdienās plkst. 20.25!