Kvalitāte it visā, kam ķeramies klāt

Maiznīca Flora uzsākusi darbību jau tālajos 90-tajos, kad Ziemassvētkos galdā tika celts pirmais pašceptais baltmaizes kukulītis. Mēs atrodamies pie lielākā Latvijas nacionālā parka robežas - Krimuldas pagastā, tāpēc likumsakarīgi, ka saimniekojam dabai draudzīgi. Esam ieguvuši BIO produkcijas sertifikātu (2012), izmantojam organiski audzētas sastāvdaļas, kā arī piedāvājam arī produktus vegāniem. Mēs lepojamies ar mūsdienīgu ES līmenim atbilstošu ražotni, kurā ik gadu tiek saražotas ap 1000 tonnu produkcijas - maize, cepumi, piparkūkas un citi konditorejas izstrādājumi. Maiznīcas Floras produkcija ir iecienīta arī Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Lielbritānijā. Vērtības, kuras godājam ir daba, cilvēks un kvalitāte. Kvalitāte ikkatrā maizes klaipā un cepuma gabaliņā. Un attiecībās. Kvalitāte ik uz soļa, bez kompromisiem.


Sagaidi Vasaras saulgriežus skaisti un svinīgi, uzklājot svētku galdu ar Maiznīcas Flora UZKODU GROZIŅIEM!

Izvēlies SĀĻĀS LAIVIŅAS, SVIESTA LĀSĪTES, SĀĻOS GROZIŅUS vai SIERA STŪRĪŠUS un pagatavo izcilas uzkodas gan ar sāļiem, gan saldiem pildījumiem.

UZKODU GROZIŅUS kā arī citu mūsu ražoto produkciju vari nopirkt iecienītākajos veikalos un Maiznīcas Flora e-veikalā: www.maiznica.lv