Latvijā piecās vietās darbību sāk jauns kultūras tūrisma naktsmāju tīkls

Latvijā piecās vietās darbību sāk jauns kultūras tūrisma naktsmāju tīkls, pavēstīja sociālā uzņēmuma SIA "Kultūras tūrisms" pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka šovasar viesus uzņem glempinga naktsmītnes Jelgavas novada Ozolniekos, Mazsalacā, Alsungā, kā arī Cēsu un Ķekavas novadā.

Viens no glempingiem atrodas saimniecībā "Līcīši", Jelgavas novada Ozolniekos, kur viesiem ir iespēja apskatīt vairāk nekā 200 kazu un āžu, piena pārstrādes cehu, kā arī nodegustēt ražoto produkciju.

Zemgalē sociālais uzņēmums "Dabas zirgi" izveidojis glempingu Misas upes stāvkrastā. Kurzemē glempings ienācis suitu novada centrā - Alsungā, kur tējas namiņa "Sapņotava" saimnieks piedāvā izbaudīt atpūtu meža glempingā "Egleniekos" un iepazīt suitu kultūru un tradīcijas.

Vidzemē glempings izvietots Mazsalacā, "Jēru klubā", kuru apciemojot, iespējams nobaudīt daudzveidīgo produkciju, ko sniedz aitkopība. Ciemiņus uzņem arī glempinga telts "Dīķīšos", Amatas pagastā, Cēsu novadā, - saimniecībā apskatāmi Samojedu šķirnes suņi un ēzeļi.


Foto: Freepik