Latvijā ražots mikrofons redzams pasaules zvaigznes video klipā

Grupu “The Rolling Stones” un “Foo Fighters” līderu Mika Džegera un Deiva Grola jaunā dziesma “Easy Sleazy” radīta īsi pēc tam, kad Anglijā noslēdzies lokdauns. Tas ir sava veida veltījums pandēmijai.

Uzņēmuma “JZ Microphones” valdes loceklis Andris Ēvelis ReTV Ziņām stāsta, ka ieraudzīt pašu ražoto produktu pasaules zvaigznes video klipa centrā bijis liels pārsteigums. Augsta līmeņa māksliniekiem ir noslēgti līgumi ar dažādām globālām kompānijām, kas viņiem aizliedz jebkur parādīties ar kādiem citiem zīmoliem, bet šoreiz mūziķis rīkojās citādāk, redzot, kāda ir mikrofona kvalitāte

“JZ Microphones” valdes loceklis Andris Ēvelis saka: “Mums bija viens klients, kurš iepriekšējā vasarā nopirka pāris mikrofonus. Tad mēs prasījām, kā viņam iet, tā pa draugam. Tad džeks saka, ka ieraksta “The Rolling Stones” jauno albumu.”

Mika Džegera video klips ir īpašs ar to, ka Latvijā ražotais mikrofons ir redzams pašā video klipa centrā. Šoreiz tas tā nav nekāda iepriekš sarunāta produkta reklāma.

Andris Ēvelis: “Tas mikrofons ir liels, priekšā Džegera sejai 70% no klipa. Esam riktīgi priecīgi, tas tā vispār medijiem, būt aizkulisēs aiz lieliem notikumiem ir forši, bet prieks ka redz arī instrumentus, jo šoreiz tas ir izcili, jo riktīgi liels prieks par to.”

Latvijā ražotā produkcija ir pazīstama daudzviet pasaulē, un to izvēlas augsta līmeņa mūzikas profesionālu producenti, kuri nevēlas masu produkciju, bet gan ko autentisku un arī kvalitatīvu - tā atzīst arī paši mūziķi.

Jāpiemin, ka Latvijas ražotāja mikrofonus novērtējuši arī daudzi vietējie mākslinieki, piemēram, Maestro Raimonds Pauls, Instrumenti, Goran Gora, Aija Andrejeva un citi mūziķi. 


Foto: intshop.jzmic.com