Latvijas spožāko personību bērnības atmiņas apkopotas jaunā ReTV raidījumā

Mums katram bērnība bijusi atšķirīga, atmiņas dažādas – labas un sliktas, garšīgas un ne visai, smieklīgas un skumjas. Bet cik mēs zinām par līdzās esošo cilvēku bērnības atmiņām, cik daudz mēs paši ar tām dalāmies? Jaunā ReTV raidījumā “Manas bērnības atmiņas” ielūkosimies Latvijai nozīmīgu un spožu personību dzīves sākumposma spilgtākajos notikumos.

Bieži vien mēs par sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem zinām gana daudz – radošo dzīvi, panākumus, arī privātās dzīves aizkulises –, taču šo raidījumu sērija ļaus mums iepazīt personību stāstus par ģimeni, rotaļlietām, bērnības draugiem, skolas gaitām un pirmajām mīlestībām.

12 raidījumu “Manas bērnības atmiņas” epizodēs kopā ar Raiti Zapacki būs iespēja citādāk iepazīt aktrisi Olgu Dreģi, Maestro Raimondu Paulu, dziedātāju Margaritu Vilcāni, kino un teātra režisoru Vari Braslu, aktrisi Inesi Kučinsku, Rundāles pils ilgadējo direktoru, mākslas vēsturnieku Imantu Lancmani, leģendāro Latvijas Radio balss īpašnieci Sandru Glāzupu, diriģentu Jāni Erenštreitu un citas spožas personības.

Raidījuma “Manas bērnības atmiņas” pirmizrāde notiks otrdien, 6.decembrī, plkst. 21.25 kanālā ReTV.