Līga Rīdere un “Gentleman’s Orchestra” Ziemassvētkos koncertēs ReTV

Šogad svētki būs klusāki nekā citus gadus. Aicinot palikt mājās un Ziemassvētkus svinēt ģimenes lokā, kanālā ReTV Ziemassvētku vakarā skaists koncerts – Valmieras veltījums Latvijas iedzīvotājiem svētkos. Muzikālā kopprojektā uzstāsies Līga Rīdere un “Gentleman’s Orchestra”.

Ziemassvētkus gaidot, kopprojektā tiekas mūziķi no vairākām labi zināmām apvienībām. Visi šī projekta mūziķi ir dzimuši Valmierā vai kādā citā veidā saistīti ar pilsētu, tāpēc koncerts būs sirsnīgs un svētku sajūtām piepildīts Valmieras vēlējums ikvienam skatītājam.

Kā stāsta mūziķi, kopprojekts ir tapis laikā, kad ierobežojumu dēļ publiska uzstāšanās nav iespējama. Tāpēc, mūziķi no apvienībām “Džentlmeņu špagats” un “Ballīšu orķestris” kopā ar Līgu Rīderi radot projektu “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra”, nolēmuši dāvināt svētku sajūtu un prieku visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā, kad ierastie svētku koncerti klātienē izpaliks.

Dzirdēsim gan latviešu komponistu radītas, gan arī populāras, visiem zināmas ārzemju Ziemassvētku kompozīcijas jaunās skaņās. Neizpaliks arī svētku pārsteigums. Koncerts kanālā ReTV būs skatāms 24.decembrī plkst. 20.00.

Muzikālā kopprojekta “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra” sastāvā darbojas: soliste Līga Rīdere, otrā balss Zane Biķe, taustiņi un balss Renārs Veličko, ģitāra un balss Valts Jakubovičs, basģitāra un balss Jurģis Priedītis un bungas, perkusijas Artis Ābele.

Koncerts tapis sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru, ReTV, Reini Kārkliņu un “Aleja Records”, Aivi Megri un ziedu salonu “Rēzija”, AMdizains.lv, Gunti Nagli un SIA “Audio”, “Picu fabriku OZO”, “Līga Nature SPA”, “Kafe Bērzi”, “mmm Našķis” un daudziem citiem, kuri nesavtīgi ir iesaistījušies svētku tapšanā un kuriem kopprojekta mūziķi izsaka lielu pateicību.

Foto: Aiga Zviedre