Madonā aizvadīts Pasaules kauss rollerslēpošanā

Trīs dienu garumā Madonā aizvadīts Pasaules kausa 2.posms rollerslēpošanā. Baltijas valstu, norvēģu un vāciešu konkurencē, Latvijas sportisti nodrošināja, ka apbalvošanā mūsu valsts himna skanēja vairākkārt.

Sacensību pirmā diena jeb sprints Latvijai atnesa 3 bronzas, 2 sudrabus un tostarp 2 zeltus – Nikam Saulītim un Kitijai Auziņai. Šodien sacensību otrā diena. Cīnoties ne tikai ar konkurentiem, bet arī ar laikapstākļiem – masu starti, vīriem 20, dāmām 15 km distance.

Šoreiz sacensības Madonā kopā pulcēja tikai 53 dalībniekus no 5 valstīm, jo vairākām delegācijām, vīrusa izplatības dēļ, no dalības nācās atteikties.

Jāpiebilst, ka sacensību noslēdzošajā dienā, ar intervālu startu klasikā, Latvijai 7 godalgas, tostarp 2 zelti – Patricijai Eidukai un Nikam Saulītim. Pēc aizvadītajiem Pasaules kausa posmiem, līderpozīcijas junioru – vīriešu grupā saglabā madonietis Lauris Kaparkalējs, sieviešu konkurencē nepārspēta - vāciete Merle Rihtere. Starp sievietēm labākā - igauniete Johanna Udras, savukārt vīriem - norvēģis Patriks Fossums Kristoffersens. Būtiski, ka šobrīd paziņots, ka Ķīnā plānotais 3. kausa posms ir atcelts.