Maestro Raimonda Paula muzikāla dzejas kompozīcija “Balts menuets nakts tumsā” kanālā ReTV

Maestro Raimonda Paula muzikāla dzejas kompozīcija “Balts menuets nakts tumsā” ar Jāņa Petera ievadvārdiem un Jāņa Sudrabkalna un Birutas Skujenieces dzeju 16.aprīlī plkst. 22.00 kanālā ReTV. 

“Radioteātra” un Maestro Raimonda Paula jaunā muzikālā programma “Balts menuets nakts tumsā” caur Jāņa Sudrabkalna un Birutas Skujenieces dzeju izstāstīs abu izcilo dzejnieku mīlasstāstu. “Mums ir daudz izcilu dzejnieku un rakstnieku, kurus nedrīkst aizmirst, tieši tādēļ to veikums ir jāieraksta. Sudrabkalns bija sarežģīta personība, bet nenoliedzami viņš ir liels dzejnieks. Klausītājiem un skatītājiem vēlamies atklāt tādas jūtas, kādas mūsdienās šķiet vairs nav ierastas,” tā atzīst Maestro Raimonds Pauls.

Muzikālās dzejas kompozīcijas “Balts menuets nakts tumsā” ievadvārdus sarakstījis dzejnieks Jānis Peters. Pie klavierēm būs pats Maestro Raimonds Pauls. Jāņa Sudrabkalna un Birutas Skujenieces dzeju runās aktieri Gundars Grasbergs un Baiba Broka, bet dziedās Elza Rozentāle. 

“Piepildīju vecmāmiņas sapni par uzstāšanos kopā ar Maestro, kā arī iepazinos ar tik skaistiem cilvēkiem kā Baiba Broka un Gundars Grasbergs. Sudrabkalna un Skujenieces stāsts ir skaisti skumjš, tomēr tas manī nostiprināja pārliecību, ka mīlestība mīt ne tikai sirdī, bet arī galvā, un tā ir pārlaicīga. Šo sajūtu mēģināju ielikt arī savā dziedājumā,” atklāj dziedātāja Elza Rozentāle.

Ieraksta producents ir Latvijas Radio “Radioteātris”.