Markus Riva tiekas ar Mazo Šefiņu un atceras savu bērnības garšu

Šo svētdien kanālā ReTV jauns gatavošanas šovs “Mazais Šefiņš”. Pie desmitgadīgā Šefiņa Lūkasa viesosies Markus Riva, kurš palīdzēs gatavot dārzeņu zupu un gardu melleņu kokteili. Markus mēģinās uzminēt, kāds ēdiens būs jāgatavo no dārzeņiem. Iespēju variācijas būs vairākas – no plāceņiem līdz zupai.

Tā kā Markus Riva ir kļuvis par vegānu, un kā saka pats Šefiņš – šajā vegāna situācijā gatavosim zupu ar kokosriekstu pienu. Arī melleņu kokteilis šoreiz taps ar kokosriekstu pienu, un izrādās tas ir ļoti garšīgi.

Raidījumā būs arī divi uzdevumi. Turpmāk visiem viesiem būs sacensības burkānu mizošanā. Sezonas noslēgumā uzvarētājs saņems pārsteiguma dāvanu. Markus ļoti centās, kaut ātrums nebija liels, burkānu nomizot izdevās.

Otrs pārbaudījums dziedātājam bija garšas pārbaude. Šefiņš bija sagatavojis piecu veidu sukādes, kuru garšas bija jāatmin ar aizsietām acīm. Garšas bija arī neparastas un minēšana izrādījās aizraujoša.

Šefiņš kopā ar viesi izvārīja dārzeņu biezzupu un pagatavoja melleņu kokteili, ko iesaka ikvienam ēstmīlim izmēģināt, jo tas ir vienkārši un visas sastāvdaļas ir viegli atcerēties.

Izrādās, Markus Riva par savu mīļāko bērnības garšu uzskata mellenes ar pienu. Dziedātāja citas atmiņas par bērnību uzzini jaunajā ReTV raidījumā “Mazais Šefiņš” šo svētdien plkst. 9.30.