"Naukšēnu vīna darītava" darina vīnus kopš 2012. gada

 "Naukšēnu vīna darītava" darina vīnus kopš 2012. gada. Tās saimnieks ir Jānis Baunis. Vīna gatavošana notiek otrajā paaudzē. Desmit gadu laikā ir radīts plašs dzērienu klāsts, modernizēta vīna ražotne, kā arī sasniegti labi panākumi konkursos.

Augļi un ogas tiek audzēti tur pat Naukšēnos - Paradīzes ābeļdārzā. Rudenī tiek rīkotas paradīzes ābolu lasīšanas talkas, no kā tiek gatavots paradīzes ābolu sidrs.

Ideja par vīna gatavošanu nav radusies nejauši. Jāņa tēvs jau vairāk kā 10 gadus darinājis vīnus savam priekam, un Jānis nolēmis pārņemt šīs zināšanas un pieredzi, lai nodarbotos ar vīna darīšanu jau nopietnāk. Saimniecība audzē paradīzes ābelītes, kā arī dažādus augļus un ogulājus dzērienu ražošanai.

Naukšēnu vīna darītava ir tipiska Latvijas mazā vīna darītava. Pieejami ir sidri, dažādi augļu un ogu vīni kā arī stiprāki dzērieni ar nosaukumu GLABĀTĀJS. Lai iegādātos dzērienus par ražotāja cenām, uz vīna darītavu Naukšēnos var braukt jebkurā laikā, kā arī iespējas pieteikties uz degustācijām/ekskursijām, kur paši var apskatīt visu dzērienu ražošanas procesus.SIA "Bauņu sēta"

Juridiskā adrese:Naukšēnu nov., Naukšēnu pag., "Dzirnavas", LV-4244

Ražotnes adrese:Naukšēnu nov., Naukšēnu pag., "Saulesvārti", LV-4244

GPS koordinātes: 57.884778, 25.447889

Tel.nr. 26641461, 28628530

Epasts: [email protected]

www.nauksenuvini.lv/

https://www.facebook.com/nauksenuvini.lv