“No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” 12. raidījumā iepazīsim Elkšņus

Raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” pēdējā – 12. raidījumā iepazīsim Elkšņus – Sēlijas ciemu, kas atrodas Jēkabpils novadā un var lepoties ar bišu terapiju un pašu ražotu cigoriņu un ozolzīļu kafiju.

Tiksimies ar Sanitu un Juri Ovčiņņikoviem, kuri iegulda lielu darbu un daudz līdzekļu, lai atjaunotu vecās Elkšņu ēkas un ienestu tajās dzīvību, Jolanta Kovnacka ievedīs no cigoriņiem un ozolzīlēm ražotas kafijas pasaulē, savukārt biškope Brigita Stepa ļaus izzināt bišu dzīvi un dziednieciskās īpašības.

Vidusdaugavas televīzija skatītājus iepazīstina ar raidījumu ciklu “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte”, kas ietver 12 videostāstus, katrā aplūkojot kādu no Sēlijas iedzīvotāju kopienām. Raidījumu ciklā var iepazīt: Dvieti, Bebreni, Kaldabruņu, Medumus, Birkineļus, Subati, Anceni, Gārseni, Leimaņus, Ērberģi, Pilskalni un Elkšņus. Sēlijas apceļošanā skatītājus pavada enerģiskā un harizmātiskā raidījumu cikla vadītāja Anda Svarāne, kura pati ir īsta sēliete – amatniecības centra “Rūme” keramiķe, mākslas pedagoģe, biedrības “Sēļu pūrs” līdere un sēļu tradicionālās mūzikas grupas “Krāce” dziedātāja no Zasas. 

12.raidījums būs skatāms:

ReTV kanālā otrdien, 21.martā, pulksten 19:25, ar atkārtojumiem 22.martā pl.12:00 un 26.martā pl.16:00;

Vidusdaugavas televīzijas kanālā ceturtdien, 23.martā, pulksten 19:30 ar atkārtojumiem plkst. 20:30, 21:30, piektdien, 24.martā, ik stundu no plkst. 8:30 līdz 18:30, kā arī 25. un 26.martā plkst. 11:30, 16:30 un 21:30.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast portālā www.jekabpilslaiks.lv, youtube.com/vdtvsizeti, facebook.com/jekabpilslaiks un citu sociālo tīklu profilos.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte” saturu atbild SIA “Vidusdaugavas televīzija”. 

#SIF_MAF2022