No šodienas veiktas izmaiņas vairākos reisu izpildes laikos reģionālo autobusu maršrutos

No šodienas veiktas izmaiņas vairākos reisu izpildes laikos reģionālo autobusu maršrutos no Rīgas uz Siguldu un Vangažiem, kā arī Smiltenes un Valmieras novados, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6255 Rīga-Sigulda reisi no Rīgas autoostas plkst.22.30 turpmāk būs katru vakaru. Līdz šim nebija svētdienās. Savukārt vakara reisa uzsākšanas laiks no Siguldas autoostas būs par 20 minūtēm ātrāk - plkst.20.30 un minētais reiss tiks izpildīts katru dienu.

Maršrutā nr. 6826 Rīga-Garkalne-Vangaži nelielā pieprasījuma dēļ turpmāk nebūs vairāki vakara reisi, tostarp no 13.februāra minētā maršruta autobus no Rīgas nekursēs nedēļas nogalēs plkst.22 un plkst.23.20, darba dienās plkst.22.20, savukārt no Vangažiem nedēļas nogalēs plkst.20.40 un plkst.22.20, kā arī darba dienās plkst.20.30.

ATD norāda, ka reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus maršrutos, kuros no nākamās nedēļas veiktas izmaiņas, nodrošina AS "Cata". Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Vidzemes un Rīgas plānošanas reģioniem.

Tāpat no šodienas stājas spēkā izmaiņas sešos reģionālo autobusu maršrutos Smiltenes un Valmieras novados.

Maršruta Nr.5422 Smiltene-Launkalne-Pamatskola rīta reisā plkst.7.52 no pieturas "Pamatskola" un maršruta Nr.5424 Smiltene-Ķieģeļceplis-Launkalne-Smiltene pēcpusdienas reisā plkst.16.10 no Smiltenes autoostas autobusi turpmāk neveiks iebraucienu no Vidzemes šosejas līdz pieturai "Brantu pagrieziens".

Savukārt maršrutā Nr.5429 Vireši-Trapene-Vireši autobuss turpmāk otrdienās, trešdienās un piektdienās mācību laikā pēcpusdienās uzsāks reisu plkst.16.03 no pieturas "Gaismas" (līdz šim kursēja no pieturas "Vireši" plkst.15.50) un darba dienu rītos, no pirmdienas līdz piektdienai, mācību laikā uzsāks reisu plkst.7.18 no pieturas "Gaujiena" (līdz šim kursēja no pieturas "Vireši" plkst.7.23). Minētajā maršrutā pēcpusdienas reisā autobuss turpmāk pirmdienās un ceturtdienās mācību laikā izbrauks no pieturas "Gaismas" plkst.14.10 (līdz šim izbrauca no pieturas "Vireši" plkst.14.20). Izmaiņas veikta, jo šajos reisos nebija pieprasījuma pēc pakalpojuma pieturā "Vireši".

Maršrutā Nr.6619 Valmiera-Bērzaine-Vākšēni-Valmiera rīta reiss no Valmieras autoostas tiks uzsākts sešas minūtes ātrāk - plkst.6.14, nemainot pienākšanas laiku galapunktā, kā arī autobuss apkalpos pasažierus arī pieturā "Jaunzēmeles".

Maršrutā Nr.6679 Rūjiena-Naukšēni-Piksāri-Rūjiena autobuss rīta un pēcpusdienas reisos no Rūjienas autoostas turpmāk mācību laikā darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, izbrauks plkst.6.55 un plkst.15. Līdz ar to slēgti reisi no Rūjienas autoostas plkst.6.05, 6.30 un plkst.15.10. Autobusu reisi turpmāk netiks izpildīti virzienos uz pieturām "Piksāri" un "Nurmi", jo ilgstoši nav bijis pieprasījuma.

Reģionālās nozīmes maršrutā Nr.7840 Rēzekne-Valmiera divos reisos turpmāk pasažieri varēs izmantot arī pieturu "Mini Rimi" Gulbenē - rītos plkst.8.40 no Valmieras autoostas un pēcpusdienās plkst.16.20 no Rēzeknes autoostas.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA "VTU Valmiera". Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.


Foto: Freepik