Notver vasaru ar Tutti Frutti!

Kas gan ir vasara bez krāsaina prieka un berzūpīgas draudzības, vai ne?! Aicinām sagatavot savas garšas kārpiņas apburošam piedzīvojumam un baudīt dabīgo želejkonfekšu daudzveidību, piedaloties arī vasarīgā loterijā. 

“Tutti Frutti” ir viens no Somijas populārākajiem konfekšu zīmoliem ar senu vēsturi. “Tutti Frutti” tirgū ienāca 1921. gadā kā augļu dražejas. Oriģinālā “Tutti Frutti” garša tika radīta mazliet vēlāk, 1924. gadā, bet 1989. gadā ražošanā ieviestās “Tutti Frutti' augļu želejkonfektes drīz vien kļuva populāras un iemantoja tūlītēju mīlestību pret augļu garšu simfoniju.

 

“Tutti Frutti” sniedz svaigas, sulīgas garšas, spilgtas krāsas un aizraujošas formas. Želejkonfektes ir piemērotas vegāniem, tās ir bez glutēna un izgatavotas, izmantojot tikai dabīgas krāsvielas un aromātus, bez želatīna un citām dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. Tieši tādas, lai dalītos priekā ar visiem bez ierobežojuma! 

Plašajā “Tutti Frutti” sortimentā ir neatvairāmu augļu konfekšu daudzveidība - no pikantiem citrusaugļiem līdz sulīgām ogām – katra konfekte ir rūpīgi izstrādāta, lai ar katru kumosu sniegtu augļu garšas eksploziju. Neatkarīgi no tā, vai tās baudiet mājās, dalāties ar draugiem vai vedat līdzi savos vasaras piedzīvojumos, šīs konfektes paspilgtinās jebkuru notikumu.

Bet ar to jautrība nebeidzas! Šobrīd norisinās karsta loterija - iegādājies jebkuru “Tutti Frutti” loterijas produktu jebkurā tirdzniecības vietā, reģistrē pirkuma dokumentu līdz 17. jūlijam un katru nedēļu laimē Fujifilm Instax Mini 11 polaroid kameru vai kādu no Tutti Frutti produktu groziem. Vairāk informācijas par loteriju un tās norisi šeit


“Tutti Frutti” – tā ir vasara visa gada garumā! 

Loterijas atļaujas Nr. 7693

Loterijas noteikumi: https://www.loterijas.lv/loterija/tutti-frutti-loterija/ 

Mājaslapa: www.fazer.lv 

Facebook: https://www.facebook.com/fazerlatvija