Ogres novadā skolēni Liepājas autobusu parka dēļ netiek uz skolu

Pirmajā mācību dienā ar pasažieru pārvadāšanas problēmām atkal saskāries Ogres novads - Liepājas autobusu parks nav izpildījis trīs reisus, līdz ar to uz skolu netika skolēni, daudzus kilometrus kājām nācies mērot arī sirmgalvjiem. Ogres novads šodien vērsies valdībā ar lūgumu izsludināt ārkārtas situāciju

Ogres novada ārkārtas sēdē šodien izskanēja asa kritika par reisu neizpildi, norādot uz atbildīgo iestāžu atbildību.  “Situācija ar sabiedrisko transportu ir kritiska, mēs nevaram paļauties uz viņu. Bēdīgākais ir tas, ka cilvēki pārstās lietot sabiedrisko transportu, tad šie maršruti tiks slēgti. To vienkārši nebūs,” saka Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības vadītājs.

Novadā uzsver, ka šī problēma samilzusi, kopš reisu izpilde uzticēta Liepājas autobusu parkam,  bet atbildīgā ministrija - Satiksmes ministrija un Latvijas Autoceļu direkcija – nerīkojoties. Ministrijā esot atbildēts, ka šodien, 1. septembrī, neesot izpildīti vien trīs reisi, tikmēr Ogrē uzskata, ka situācija nav normāla un tāpēc vēršas valdībā. Egils Helmanis: “Ja ministrs pats netiek galā, tad Ministru kabinetam pie tā tomēr ir jāpieķeras. Tas ir saistīts ar valsts uzticēšanos. Mēs vēlamies uzticēties valstij. Mēs vēlamies saņemt pakalpojumu!”

Plašāk par to, kāda ir situācija Ogres novadā ar pasažieru pārvadājumiem un ko par to saka atbildīgās iestādes, ReTV Ziņās rīt, 2. septembrī!